2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام من یک ماه تجربه کردمش بسیار مزخرفه اصلا به بچه ها نمی رسن دوربین هم ندارن و هیچ کنترلی هم رو محیط بازی و مربی ها و... ندارن در ضمن ادعا می کنن که هر 3 تا بچه یه مربی و یه کمک مربی دارن در صورتیکه در عمل هر 8-9 تا بچه یه مربی دارن و حتی رده سنی هم رعایت نمی شه مثلا بچه 2 ساله من با بچه 6 ساله هم بازی میشهو

سلام دوستان در همین نی نی سایت دیدم همه نوشتند الف خوب نیست با اینحال امروز قرار بود برم ببینم که رسیدم و ادرس رو از اینترنت دیدم خیابان هرمزان بودند وقتی رسیدم سر اون ساعت دیدم ازونجا رفتند و تابلوی مهد کودک رنگین کمان نصب شده زنگ زدم گفتم بهشون که ادرس جدید دادند گفتم پس بخاطر این با تاخیر میرسم گفتند نمیشه بیاین بازدید خیلی خشک و بد برخورد کردند خواهش کردم من این همه راه اومدم برنامه هامو بهم زدم فایده نداشت که نداشت خیلی خشک هم و سر سوزن انعطاف و‌وجدان ندارند از همونجا گفتم دیگه نمیام و فهمیدم که نظرات کاربران درست بوده و مهد خوبی نیست نشون میده به بچه ها هم رحم نمیشه متاسفم براشون و خوشبختم برای خودم که همچین جایی بچه عزیزم رو نبردم

2738