2726

سلام دوستان عزیز و مادرای آینده 

من برا بارداری اقدام کردم و متاسفانه متوجه شدم که pco هستم دوست دارم کسایی که مشکل من رو دارن و به نتیجه رسیدن بیان تا از تجربیاتشون استفاده کنیم

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.

اول از اینکه استرس و نگرانیو از خودت دور کن و فقط ارامش داشته باش.دوما درمان رو شروع کن حتما باردار میشی

خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت امیدوارم لایق بوده باشم  .همه در انتظارا رو از صمیم قلبم دعا میکنم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماها باردار شدید؟خودتونم pco  بودین؟

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
2728

من پلی کیستیک بودم بارداریمو اول معجزه خدا و توسل به امام رضا میدونم درکنارش پیاز درمانی کردم دو سه ماه

بعد رازیانه میخوردم و سیاهدانه و عسل گهگداری دم کرده دارچین

در کنار همه اینا ورزش خیلی جواب میده هر روز حد اقل نیم ساعت ورزش کنین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
من پلی کیستیک بودم بارداریمو اول معجزه خدا و توسل به امام رضا میدونم درکنارش پیاز درمانی کردم دو سه ...

منم شروع کردم دم کرده دارچین با عسل رو نمیدونم چقدر موثره.پیاز درمانی چیه؟

منم پی سی او هستم شوهرم قبول نمیکنه اقدام کنیم منکه دارم دیوونه میشم میگم ممکنه دیر باردار شم باور ن ...

ببرش پیش دکترت اون بگه چون همه دکترا برا کسایی که پلی کیستیک هستن میگه زود باردار شین

اگه پرولاکتین نرمال دارین پیاز درمانی رو انجام بدین از روز 5 پریود تا روز 15 هر روز قبل ناهار و شام 3 ماه 

حدود یک و نیم لیوان آب رو که کلرش رفته رو بجوشونین وقتی جوشید یه پیاز زرد رو قاچ کنید بندازین توش  درشو بزارین 5 دقیقه دیگه  بجوشه و زیرشو خاموش کنین

وقتی سرد میشه راحت تر میشه خوردش مخصوصا روزای اول که عادت ندارین بعدا طعمش عادی میشه

اگه پرولاکتین نرمال دارین پیاز درمانی رو انجام بدین از روز 5 پریود تا روز 15 هر روز قبل ناهار و شام ...

وای من از پیاز متنفرم چجوری بخورم. تازه بوش میاد من محل کار نمیتوننم

وای من از پیاز متنفرم چجوری بخورم. تازه بوش میاد من محل کار نمیتوننم

اولش خیلی بده اما بعدا عادت میکنین 

حالا نتونستین انجم بدین حتما ورزش کنین تخمدان ها رو فعال میکنه

اولش خیلی بده اما بعدا عادت میکنین  حالا نتونستین انجم بدین حتما ورزش کنین تخمدان ها رو فعال م ...

سعی میکنم طناب برم. اصلا باورم نمیشه من سال پیش رفتم سون سالم بودم حالا چرا اینجوری شدم حالا که بچه میخام...

2706