2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه‌ها، منم ۵ بهمن پریود شدم، ۱۲ بهمن عکس رنگی گرفتم که خدا رو شکر مشکلی نبود، اما الان ۲۷ اسفند، یعنی روز ۵۲ پریودی، هنوز پریود نشدم چرا این جوری شدم

.Actions speak louder than words.

2728

نجام کلیه گرافی های ساده به صورت ۲۴ ساعته و گرافی رنگی (اطفال و بزرگسال ) ، عکس‌‌ رنگی رحم (هیسترو سالپینگو گرافی (HSG) (Hysterosalpingography) با بی حسی و بیهوشی ، انواع سونوگرافی ساده و رنگی ، سه بعدی و چهار بعدی ، غربالگری و آنومالی اسکن ، داپلر ، سونو هیستروگرافی (hysterosonography) ( تنها مرکز در شهر کرج )  

اکوکاردیوگرافی قلب جنین

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و نیروهای مسلح

آدرس : کرج ، خیابان گلشهر ، داخل کوچه ارغوان غربی

Alborz Province, Karaj, Golshahr, Golshahr Ave, Maryam Hospital  

02633504589

09019138922

09192955748

عکس رنگی رحم

سلام دوستان پارسال بارداری خارج از رحم داشتم که باعث شد لوله سمت چپم رو از دست بدم امسال قصد بارداری دارم دکتر برا اینکه مشخص بشه لوله سمت راستم سالمه یا نه عکس رنگی نوشت برام .امروز عکس رنگی دادم دردش کمه مثله مال پریودی  سعی کنین ریلکس و اروم باشین . 😘😘🌺🌺🌹

منم امروز عکس رنگی گرفتم خیلی درد داشت طوری که فشارم افتاد الان لکه بینی دارم جواب گرفتم لوله هام هر دو بازن و مشکلی ندارم .چون هیچ شناختی از قبل نداشتم میترسیدم .اگه قراره برین عکس رنگی قبلش مسکن بخورین و ریلکس باشین

سلام دوستان

من تازه عضو شدم

تازه عكس انداختم واصلاهيچ دردي نداشت. اونجا پرسيدم گفتن به نظر همه چي خوبه اما در جواب نوشتن كه لوله چپ بسته است. نمي فهمم چرا الكي بهم گفتن خوبه پس. خيلي ناراحتم😞😞😞😞 

منم شنبه میرم عکس ۶ ماهه اقدامم ولی نشده خوااااااااهش میکنم دعا کنید همه ی منتظرا مامان شن ....اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

سلام بچه ها من رفتم عکس دیروز کاخ رفتم و به شدت درد کشیدم هر چی پرسیدم نگفتن چجوریه وضعم دعا کنید لطفااااا

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

سلام بچه ها 

من بلافاصله بعد عکس باردار شدم ولی خیلی زود سقط شد دارم میمیرم از غصش نمیدونید دلیلش چیه

2706