2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم وقتی پول میزاره تو کیفش ازش کش میرفتم خبر نداشت ...پارسال گفت یه چیزی بگم ناراحت نشو میدونی من چقدر پول گم کردم همیشه تراول 50 یا 100 ازم گم میشه نمی گفتم بهت که ناراحت نشی .😂😂😂اول یکم غر زدم بعد دیدم ناراحت عذاب وجدان گرفتم  وقتی بهش گفتم تا چند ساعت باهام حرف نمیزد ... ولی خوبی این بود تمام پولها رو لای کتاب هام گذاشته بودم و خرج نکرده بودم همه رو دادم بهش حدود 2 تومن بود ...😂😂😂😂

قربان وفای سگ ♥️
2728
دوره دبستانم به بقیه میگفتم بلیط اتوبوس ندارم بعد با پولم میرفتم لواشک وتمبر میخریدم چه کار زشتی

وويي اره چه زشت ولي كليييييي خنديدن

شكم قبوله 

حالا تمبر چرا اخه😂😂😂😂😂😁😂😁😁😁

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
تمبرم به جور لواشکه

اهان تمير هندي🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

تو عید دیدنی ها همیشه به صاحبخونه میگفتم: عیدی نمیدین؟؟؟

بیچاره تو تعارف قرار میگرفت میرفت پول میاورد میداد بهم😂😂😂

حالا مثلا فرض کنین صاحبخونه پسرعموی بابام بود😅

یا همکارش.

خلاصه مامان بابام خیلی خجالت میکشیدن.

زیبایید، اما خالی هستید. برایتان نمی‌شود مُرد.

یه بار مشهد بودیم یه فالگیر اومد آستینم رو گرفت گفت خانوم فال فال گفتم چقدر میگیری گفت پنج هزار تومن گفتم نه نمیخواد گفت سه تومن میگیرم بختت داره باز میشه چند بار تکرار کرد سه تومن میگیرم بختت داره باز میشه هی آستین منو میکشید بهش گفتم هزار تومن میگیری یه نگاهی عاقل اندر سفیه بهم انداخت و غیب شد.تو همون بازار به دخترخالم گفتم من چرا نذاشتم برام فال بگیره من که اینهمه پول خرج کردم سه تومن چه ارزشی داشت گفته بود بختت داره باز میشه.دخترخالم گفت بیا همین خسیس بازی ها رو داری که بختت باز نمیشه دیگه الان میره بختتو میبنده واسه شوخی گفت و اینگونه شد که من هنوز مجردم.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
شوهرم وقتی پول میزاره تو کیفش ازش کش میرفتم خبر نداشت ...پارسال گفت یه چیزی بگم ناراحت نشو میدونی من ...

وای خودت گفتی؟من لو رفتم😁دهنی ازم صاف کرد نگم واست

رونده باش...امید هیچ معجزی ز مرده نیست...
تو عید دیدنی ها همیشه به صاحبخونه میگفتم: عیدی نمیدین؟؟؟ بیچاره تو تعارف قرار میگرفت میرفت پول میاو ...

من علنا نمیگفتم ولی نگاهم لامصب صدتا حرف پشتش بود😆😆😆

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
تو عید دیدنی ها همیشه به صاحبخونه میگفتم: عیدی نمیدین؟؟؟ بیچاره تو تعارف قرار میگرفت میرفت پول میاو ...

واقعا؟؟؟

چند سالت بود خواهرم؟؟؟

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2706