2703
2553

سلام به همه😀

از اونجایی که پول به نظر من اصلی ترین پایه ی زندگی هست؛ بعضی وقتها نمیشه بیخیالش شد و بخاطرش خیلی اتفاقات رخ میده!

مثلا یه بار وقتی تقریبا ۱۲ یا ۱۳ ساله بودم تو عروسی دقیقا جلوی پای من روی سر عروس پول ریختن😯 چنان تلاشی کردم واسه بی نصیب نموندن که هنوزم بعد سالها دعا میکنم تو فیلمشون نیفتاده باشم😣😣 

اصلا نمیدونم اون چه رفتاری بود😭😭 کاش میشد بگم اون من نیستم😭😭

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به سوهر ميگم پولامو خرج كردم كيف دويست تومني رو ميگم چهارصد خريدم

البته چون من جمع ميكنم

شوهرم ولخرجه، انرمال ها.. نه سوسول بازي

منم مجبووووورم

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2456

تاپیکت رو دیدم یاد یه خاطره از بچگیم افتادم😄

یادمه پنج سالم که بود یه بار یه هزارتومنی گم کردم داشتم از غصه می مردم،تا چند روز خوابشو میدیم

به پدر و مادرم میگفتم منو ببخشید من زندگی شما رو تباه کردم😆😆😆

من از همسر اولم یه خونه مهریه گرفتم اما بعد از ازدواج دومم رفتم بهش برگردوندم چون داشت برای خونه قسط میداد نمیتونست ازدواج کنه. همون موقع مهریه همسر دومم رو هم بخشیدم.. 

2714
من از همسر اولم یه خونه مهریه گرفتم اما بعد از ازدواج دومم رفتم بهش برگردوندم چون داشت برای خونه قسط ...

😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦

چه دلي داري تو 

حداقل يه كمشو برميداشتي

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2706