1421
1411

سلام به همه😀

از اونجایی که پول به نظر من اصلی ترین پایه ی زندگی هست؛ بعضی وقتها نمیشه بیخیالش شد و بخاطرش خیلی اتفاقات رخ میده!

مثلا یه بار وقتی تقریبا ۱۲ یا ۱۳ ساله بودم تو عروسی دقیقا جلوی پای من روی سر عروس پول ریختن😯 چنان تلاشی کردم واسه بی نصیب نموندن که هنوزم بعد سالها دعا میکنم تو فیلمشون نیفتاده باشم😣😣 

اصلا نمیدونم اون چه رفتاری بود😭😭 کاش میشد بگم اون من نیستم😭😭

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

یه بنده خدایی رو میشناسم با وجود ثروت فراوون زن و بچه نداره و با سر و وضع نا مناسب گدایی میکنه😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به سوهر ميگم پولامو خرج كردم كيف دويست تومني رو ميگم چهارصد خريدم

البته چون من جمع ميكنم

شوهرم ولخرجه، انرمال ها.. نه سوسول بازي

منم مجبووووورم

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

تاپیکت رو دیدم یاد یه خاطره از بچگیم افتادم😄

یادمه پنج سالم که بود یه بار یه هزارتومنی گم کردم داشتم از غصه می مردم،تا چند روز خوابشو میدیم

به پدر و مادرم میگفتم منو ببخشید من زندگی شما رو تباه کردم😆😆😆

برای ترجمه متون انگلیسی پیام بدهید
1390

من از همسر اولم یه خونه مهریه گرفتم اما بعد از ازدواج دومم رفتم بهش برگردوندم چون داشت برای خونه قسط میداد نمیتونست ازدواج کنه. همون موقع مهریه همسر دومم رو هم بخشیدم.. 

1376
من از همسر اولم یه خونه مهریه گرفتم اما بعد از ازدواج دومم رفتم بهش برگردوندم چون داشت برای خونه قسط ...

😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦

چه دلي داري تو 

حداقل يه كمشو برميداشتي

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

خخخخ من یه بار کمک به مدرسه رو تو راه مدرسه انقدر شمردمش که آخر هزارتومنش گم شد، بعد گفتم فایده نداره بقیشم ندادم😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418

شوهرم وقتی پول میزاره تو کیفش ازش کش میرفتم خبر نداشت ...پارسال گفت یه چیزی بگم ناراحت نشو میدونی من چقدر پول گم کردم همیشه تراول 50 یا 100 ازم گم میشه نمی گفتم بهت که ناراحت نشی .😂😂😂اول یکم غر زدم بعد دیدم ناراحت عذاب وجدان گرفتم  وقتی بهش گفتم تا چند ساعت باهام حرف نمیزد ... ولی خوبی این بود تمام پولها رو لای کتاب هام گذاشته بودم و خرج نکرده بودم همه رو دادم بهش حدود 2 تومن بود ...😂😂😂😂

قربان وفای سگ ♥️
دوره دبستانم به بقیه میگفتم بلیط اتوبوس ندارم بعد با پولم میرفتم لواشک وتمبر میخریدم چه کار زشتی

وويي اره چه زشت ولي كليييييي خنديدن

شكم قبوله 

حالا تمبر چرا اخه😂😂😂😂😂😁😂😁😁😁

1391