2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که تجربه شو ندارم و بنظرم اشتباهه محضه....دو زن نمیتونن تو یه خونه با هم کناربیان هر زنی میخواد خانم خونه باشه و جور در نمیاد صد درصد مشکل بوجود میاد و حرمتها شکسته میشه با مادر شوهر دوری و دوستی

من ۹ساله ازدواج کردم هنوز خونه مادر شوهر زندگی میکنم

۲سال اول خورد و خوراکمونم با اونا بود دعوا زیاد داشتیم

جدا ک شدیم یواش یواش دخالتاشون کم شد البته ب خاطر اینکه شوهرم پشتم بود خوب شد الان زندگیم خعلی خوبه خداروشکر کسیم کاریم نداره

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
2738
من که تجربه شو ندارم و بنظرم اشتباهه محضه....دو زن نمیتونن تو یه خونه با هم کناردبیان هر زنی میخواد ...

خانوم سرمو بخوره

پدرمو درآورد

بنظرم حماقته اگه میتونی مستقل باشی و...

رونده باش...امید هیچ معجزی ز مرده نیست...

من با مادر شوهرمم. اونا بالان ما پایین. ولی اصلا کاری به کارمون ندارن. هفته ای یه بار جمعه ها میریم نهار بالا ظرفا رو میشوریم میایم پایین. روی هم رفته ۲ ساعتم اگه بشه. به شوهرمم میگم برو از خونوادت سر بزن میگه باشه حالا یه شب دیگه. خداروشکر اوناهم اصلا بدون دعوت نمیان خونمون. خیلیم باهم خوبیم. 

خدایا شکرت🙏

ببین زنداداشم با همه ما خوبه  دوستمون داره . ما هم باهاش خوبیم و  دوسش داریم .اما وقتی درد دل میکنیم سربسته میگه کاش خونم جدا بود.خودمم ماهی دوبار شاید برم‌ خونه مادر شوهرم اونم به اجبار .همیشه هم ناراحت بر میگردم خونه.سخته زندگی با خانواده شوهر اگه بدجنس باشن که دیگه فاتحه آدم خوندس😔

وای خدا واسه هیچکس نخواد

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2706