2737
2734

عشق صمیمی ترین دوستم دیشب از دنیا رفت

یهو مریض شد یک هفته تو آی سی یو بود و دیشب تموم کرد😢😢

نمیدونم برای دوستم چکار کنم

خیلی دوستش داشت از عشقش خبر داشتم طاقت دوریشو نداشت عشقش خیلی پاک بود خیلی دوستش داشت

میترسم به دوستم نزدیک شم اذیتش کنم نمیتونم بیخیال بلشم و بگم میخواد تنها باشه

اخی داغش سنگینه هر چی بگی بی فایده س

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عشقش یعنی دوست پسرش؟ یا خدا این چه زمانه ای شده الان دیگه باید برای دوست پسرشون هم عزاداری کنن...خدا رحمتش کنه خدا به خانوادش صبر بده ...دوستتون هم چند روز دیگه فراموش میکنه...من شوهرمو که عاشقش بودم و دیوانه ش بودم و فکر میکردم بدون اون نمیتونم زندگی کنم ازم گرفتن الان هم دارم زندگی میکنم وای به حال دوست پسر که بعید میدونم وابستگی چندانی ایجاد بشه توی دوره دوستی

فکر کنم با عشقش هنوز ازدواج نکرده بوده درسته😐

5 سال بود باهم بودن این چند سال منتظر بودن درسشون تموم شه که باهم ازدواج کنن

تو این یک هفته حتی نمیتونست بره ببینش 😢

خیلی نگرانشم خیلی

عشقش یعنی دوست پسرش؟ یا خدا این چه زمانه ای شده الان دیگه باید برای دوست پسرشون هم عزاداری کنن...خدا ...

عشقش بود فکر نمیکنم چند تا کاغذ و جمله نشون دهنده عشق بیشتری باشه

من همیشه عشقشون رو تحسین میکردم خیلی فرق میکرد با دوستیای این دوره زمونه

درک میکنم عزیزم خیلی سخته توهم دوستتو تنها نزار ممکنه بع خودکشی اینا فک کنه دوست منم این اتفاق براش افتاد تنهاش نذاشتم تا الان که ازدواج کرده خداروشکر

من عشق به تو دادم و تو عمری به من درد/ این عشق چرا این همه بی رحم ترت کرد 
الهی بمیرم چقدر سخته واسش وای خدا گریم گرفت😭😭😭 خدابهش صبربده تنهاش نذار کنارش باش بذار باهات در ...

خدا نکنه عزیزم

مرسی از همدردیتون

خیلی دلم میخواد یه کاری کنم براش میدونم هیچی داغشو کم نمیکنه فقط میخوام کنارش باشم ک تنها نباشه میترسم اذیتش کنم 

خیلی سخته این شرایط آدم آب شدن و غصه خوردن صمیمی ترین دوستشو ببینه نتونه کاری کنه

2706