2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دليل نميشه عزيزم،من خيلي ها رو ميشناسم شرهراشون خيلي ضعيف بودند ولي بچه شون پسر شد

مرسی جواب دادین من حس میکنم بچم پسره نمیدونم حسه دگ ولی شوهرم واریکسل داره چندجا خوندم دختر میشه

2728

سلام، خسته نباشید. ۲۷ سالمه و قصد باردار شدن دارم، همه آزمایشات و سونوی لازم قبل از بارداری رو انجام دادم و هیچ مشکلی ندارم، اما به تازگی متوجه شدیم که همسرم مشکوک به واریکوسل هست ولی دکتر گفت در درجه آی نیست که نیاز به عمل داشته باشه و با دارو رفع میشه. چون همسرم علاقه به داشتن پسر داره دکتر گفتن که با واریکوسل احتمال پسردار شدن کم میشه، آیا صحت داره؟ و اینکه گفتن گاهی اوقات با عمل واریکوسل ممکنه آسیب وارد شه و بچه دار شدن مشکل بشه پس شما برای بچه‌دار شدن اقدام کنید، خواستم از شما کمک بخوام که چه اقدامی باید کنیم با این تفاسیر؟ خیلی ممنونم.

سلام. واریکوسل چند درجه داره و مرحله آخر که به دارو جواب نده به عمل نیاز پیدا میکند. درصد زیادی از اونایی که عمل میکنند پس از گذشت هشت ماه میتونن اسپرم تولید کنند و باروری ایجاد کنند پس نگرانی لازم نیست. همسرتون با مراجعه به اورولوژیست مراحل درمان و طی کنند. سپس برای مشاوره رژیم غذایی و پسردار شدن با پزشکتون مشورت کنید. در حال حاضر هر دوتون اسیدفولیک مصرف کنید و استرس نداشته باشید.

محمدسام پسرقشنگم من و بابا منتظرتيم زودبيا💙

نه، دلیل قطعی نمیتونه باشه. شما سعی کنین تو روزهای تخمک گذاری با تشخیص کیت نزدیکی داشته باشین و همچنین با تغذیه و استفاده همسرتون با داروهای مکمل اسپرمشون تقویت شه، ویتامین سی و ایی استفاده کنند، چهار مغز و مواد گرم و پر کالری استفاده کنند.

محمدسام پسرقشنگم من و بابا منتظرتيم زودبيا💙

من همسرم واریکسول داره،مام واسه جنسیت سه ماه تحت نظر بودیم 

دکتر همسرم داروهای تقویتی بهش داد 

خودمم روز تخمک گذاری سونو دادم و روز ازاد شدن تخمک 

اقدام بارداری داشتم 

و الان حامله م 

هم دکتر من هم دکتر همسرم چیزی راجع به اینکه واریکسل مانع پسر دار شدن نگفتن

اما الان جنسیت بچه م معلوم نیست

من همسرم واریکسول داره،مام واسه جنسیت سه ماه تحت نظر بودیم  دکتر همسرم داروهای تقویتی بهش داد& ...

سلام جنسیت چی شد گلم؟

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
سلام عزیزم پسر بود اما سقط شد

اخی چقدر بد😭😭😭😭😭ببخشید میپرسم چند وقتش بود که سقط شد؟شوهرتون تحرکش پایین بود ؟

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
2706