2726

سلام دوستان

من اصولا تاپیک نمیزنم کلا خیلی سایت نمیام اما چندوقته عجیب درمورد آب و نحوه نادرست مصرف آب نگران و ناراحتم

البته این تاپیک مورد علاقه خیلی هاااا نیست اصلا نمیان داخلش ، اصلا وقت نمیزارن بخوننش، به هر حال مادرشوهر و جاری و داستان های زندگی عجیب و غریب بقیه مهمتر از آبه !!!!! خانمهای محترم مخصوصا مادرها که یکی ،دو تا ،سه تا بچه دارید،کشور ما کم آبه،دلتون به حال بچه هاتون بسوزه،کاری به مدیریت افتضاح و مشکلات مسئولین ندارم اینجا،اما بیشتر این الودگی هوا و تموم شدن منابع با ارزش آب و گاز و ... به خاطر نادرست مصرف کردن ما مردم به این وضع دچار شده

تا ما با فرهنگ نشیم دلمون نسوزه همه چی بدتر و بدتر میشه، غر زدن بسیار راحته بشین غر بزن با این مملکت داریشون ،اینجا ایرانه دیگه هیچی درست نیست دیگه و هزار تا غر دیگه اما انصافا اشغال ریختن تو خیابون و جوب و طبیعت و برای کار غیر ضروری ماشین تک سرنشین بیرون بردن و از زیر معاینه فنی خودرو دررفتن و مصرففف بی رویه و وحشتناک اب و برق و گاز ربط به ما مردم داره یا فقط به خاطر مملکت داری بده؟

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

خانمها، دوستان،عزیزان به خدا تمیز بودن و باسلیقه بودن و کدبانوبودن ربطی به این نداره که تو مصرف اب خودتونو خفه کنید،خانمی با افتخار میگفت چون خیلی تمیزه وبا سلیقه موقع شستشو با ماشین لباسشویی دستمال های اشپزخونه رو یبار میریزه،لباسای زیر خودشویبار میریزه ، لباسای زیر شوهرشو یه بارجدا میریزه یه بارم شلوار و بلوزو..رومیریزه و ممکنه تو روز ۶ بار لباسشویی بزنه!!!!گفتم لباسشوییت چند کیلوییه گفت  ۶ حالامیخوتم عوضش کنم ۸ کیلو بخرم!!!!گفتم خدارو خوش میاد برای دو تادستمال یا لباس زیر این ظرفشویی رو میزنی کلی اب و برق مصرف میکنی؟بهم گفت من بیسلیقه ام اینارو درک نمیکنم

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

اره من بیسلیقه ام چون تا لبساشوییم پرنشه نمیزنمش

من بیسلیقه ام چون اگر دستمال اشپزخونه رو بخوام بشورم کف یه لگن رو اب میکنم با تاید دستمالامو میزارم یهربع بعد با اب کم اب مبکشم پهن میکنم و به خاطر دوتا دستمال اب و برق زیادی مصرف نمیکنم ، بیسلیقه ام چون میدونم ماشین لباسشویی با دمای بالای  ۴۰ درجه و درصورت خواست شما حتی ۶۰-۷۰ درجه لباسهارو میشوره و اینکه لباسهارو با هم بریزی هیچ مشکلی پیش نمیاد، خیلیم نسبت به شستن لباسی با بقیه حس خوبی نداشته باشم با اب کم با دست میشورم

من بیسلیقه ام چون اب مونده کتری رو دور نمیریزم میریزم تو ظرف و برای اب دادن کلدان یا تعویض اب ماهیم استفاده میکنم،منم یه حاهایی اشتباهاتی دارم اما دارم سعی میکنم الگوی مصرفمو اصلاح کنم

خانمها هر کدومتون ترو خدا به خاطر خودتون بچه هاتون سعی کنید یکم فقط یکم تو مصرف اب صرفه جویی کنید،به خدا مصرف اشنباه اب برکت رو از کشور برده

میرید حمام اب رو ببندید سرتونو بشورید تنتون رو بشورید و اب رو با فشار کمتر باز کنید

موقع مسواک زدن اب رو باز نزارید

لباسشویی و ظرفشوییتون رو فقط وقتی بزنید که پر شدن

دستشویی با شر شر اب گرفتن تمیز نیمشه تاید جرم گیر یا هر شوینده ای رو بریزید بزارید بمونه بعد با کمی اب بشورید

حیاط دارا به خدا لازم نیست حیاط و جلو دراون رو با اب شرب بشورید گناه داره مردم و بچه ها گناه دارن این اب حیفه

اب وسیله بازی بچه هاتون نیست تروخدا برا بازی بچتون یکساعت اب رو هدر ندید یه لگن اب کنید یا یکم اب تو وان بریزید بزارید بازی کنه،طرف میگه سرده بچم سردش میشه، اب باید باز بمونه تا این بازی کنه،به خدا گناه داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمهایی که میگید باید از این مملکت رفت دیگه هیچیش درست شدنی نیست بعد خود شما ذره ای برات مهم نیست یکم صرفه جویی کنی،بدون اروپا و امریکا و کانادا رو مردمش کردن جهان اول و پیشرفته ، برای ذره ذره انرژی و اب ارزش قائلن،ما بهشون میگیم اه اه کثیفن خودشونو بعد دستشویی نمیشورن اه اه با کف خودشونو خشک میکنن،عزیز من اونا برای ابببب ارزش قائلن ، ما فرهنگمون عین اونا نیست اما میتونیم یکم خودمونو اصلاح کنیم.شما تو تا تو این کشوری نهایت اسراف رو میکنی، میری طبیعت زباله میریزی ، هرکار نادرست یرو انجام میدی بعد میگی این کشور از دست رفته من که دارم میرم، بعد که میری اونجا به خاطرگرونی مصرفت خود به خود اصلاح میشه، جرات نداری زباله بریزی بعد میای میگی وای اونجا انقدرررر همهچی خوبه با فرهنگن مثل مردم ایران نیستن،عزیز من تو خودت یکی از عوامل بیفرهنگی این کشور بودی، تو و امثال تو ایران رو تبدیل به این کردین!من که بچه ندارم دلم میسوزه شماکه بچه دارین به خاطر همه مردم و کشور نه؛به خاطر خودتون یکم،فقط یکم به فکر باشید

2728

انتظار ندارم وقت باارزشتون رو برا خوندن این متن هدر بدید، به هر حال تاپیک های جنجالی منتظرتونن، ولی یه نفرم بخونه و به خودش بیاد کافیه

انتظار ندارم وقت باارزشتون رو برا خوندن این متن هدر بدید، به هر حال تاپیک های جنجالی منتظرتونن، ولی ...

همه ی متنو خوندم👌👌

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

منم تاماشینم کامل نشه لباس نمیریزم اما میگن ماشین لباس شویی بنا به وزن لباسا اب مصرف میکنه ولی برقش یکسانه

من کلا توکاراخونه ادم پرمصرفی نیستم

حمامم میرم بربع تابیست دقیقه توحمامم اما بایدزیردوش باشم نتونستم این رفتازشت رو ترک کنم

2706