2726

تعریف کنید چه خصوصیاتی دارن اخلاقشون  چجوریه نحوه پذیرایی کردنشون ؟تمیزی خونشون ؟دوست دارم یاد بگیریم چیزای خوب و خلاقانه رو ازهم .من خودم بگم اول کدبانو ترین فرد تو خانوادمون زن داییم که واقعا همه چی تمومه خونش عین دسته گله فرشای کرم رنگش عین چی برق میزنه کمداشون کابینتاشون برق میزنه قاشقای غذاخوریشو هروقت میاره انگار تازه خریده همیشه خوش لباسه هم خودش هم بچه هاش شیک و مرتبه همیشه چادرش تمیز و نو ناخناش مرتب موهاش رنگ کرده ارایش ملیحشو داره همیشه انقدم خوش اخلاقه  وقتی میری خونشون طبقه دوم خونشون همیشه واسه مهمونه پتوهای نو رو از بسته باز میکنه میده به مهمون ملحفه هاشو قبل و بعد رفتن مهمونا میده خشک شویی اتو میکنن تو بسته واسه مهمون بعدی همیشه تو خونش یه دستشویی فقط واسه مهمونه اونجا توی کمد دستشویی همیشه چنتا مسواک اک بند و صابون و شامپو ونوار بهداشتی باز نشده هست که فقط واسه مهمونه از پذیراییش نگم همیشه تو خونش اجیل درجه یک شکلاتای گرون میوه های درجه یک داره که عضو ثابت پذیراییشن .یه چیز جالبش مرباها و ترشی ها و شربتایی که درست میکنه مثلا مربای انجیر و شاهتوت و مربای زرشک و هندونه روهمه خودش درست کرده میاره سر سفره صبحانه هرهفته چعارشنبه گردگیری میکنه خودش و دخترش باهم و اخرماه یه خدمتکار میاره کل خونه رو تمیز میکنن اخلاقش خیلی خوبه انقد وسایل خونش شیکه و لاکچری که نگو کلی هم مشغله داره سرکار میره ولی هرهفته سه روزشو با دخترش میرن استخر خرید میکنه به خودش میرسه تابستون که مدارس تعطیل بود رفته بود کلاس خودارایی تو عروسی یکی از اقوام دیدمش انگار که رفته باشه ارایشگاه انقد خوووب خودشو درست کرده بود کلاس شیرینی پزی هم رفته کیکایی میپزه محشر خوش به حال داییم من دلم میخواد شوهر کردم مث زن داییم باشم .😊شماهم بگین ببخشین طولانی شد

توپ تانک فشفشه   بقیشو نمیگم شرنشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینایی که تو گفتی عزیزم واسه خاطر پولداریه هر کی پولدار باشه هم کدبانو میشه هم باکلاس

خداوندا زندگیم در دستان توست،انتظار شکست ندارم ،همیشه همه چیز در زندگی به عالی ترین و راحتترین شکل به نفع من  در جریان است 
2706