2726
عنوان

معجزه رازیانه واسه تخمدان تنبل من

| مشاهده متن کامل بحث + 475361 بازدید | 241 پست

دوستان رازیانه پرولاکتین رو بالا می بره. نخورین

برای تحریک تخمک گذاری و ناباروری و تنبلی تخمدان و ....عرق فراسیون خیلییی خوب جواب می ده. 

من خیلییی مورد دیدم که جواب گرفتند

. تماس بگیرید راهنماییتون می کنند. گروه هم دارن . تمام کسانی که مشکلاتشون با فراسیون رفع شده اونجا نوشتن09174444261

من اصلا مشکل عقب افتادن پریود ندارم.فقط تنبلی تخمدان دارم و پریودامم منظمه

میتونم از رازیانه استفاده کنم؟یا فقط برا منظم شدن پریوده؟

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام

دوستان عزیز منم تنبلی تخمدان دارم، اما پریودهام دقیق و سی روزه ست و هیچ کدوم از علائم این بیماری ندارم تا اینکه توی سنوگرافی معلوم شد

حدود یک ماه داروی متفورمین (دو جعبه) و کلومیفن (5 تا دونه) خوردم اما نتیجه نگرفتم

میخوام از طب سنتی استفاده کنم خانم هایی که نتیجه گرفتن کمکم کنن   

سلام دوستان منم پلی کیستیکم ٢سال اقدام ب بارداری کردم .کلی دکتری کردم فقط پریودیم منظم شده خداروشکرولی ایندفه طب سنتی رفتم بهم رازیانه وبومادرات وعرق چهار گیاه ومعجون تخمدان داده ک خیلی بدمزس دارم سعی مکنم همشو بخورم ایشالا نتیجه بگیرم😞😞😞من از لحاظ روحی داغونم کارم همش گریس دعا کنیدبرام

آنچه دل خواست نه آن می شودهرچه خدا خواست همان میشود
2728
من اصلا مشکل عقب افتادن پریود ندارم.فقط تنبلی تخمدان دارم و پریودامم منظمه میتونم از رازیانه استفاد ...

آزیتاجان پس چجودی دکترت گفته تنبلی؟؟

سونوگرافیم دادی سایزفولیکولات چنده؟؟

منم تنبلی گرفتم ولی دکترم بهم گفت چون هرماه پری میشی این خودش یه نقطه مثبت هست نسبت بکسایی که تاخیردارن یعنی شدتش کمتره

بهم متفورمین دادگفت خوردن نخوردنش واست خیلی فرق نداره عوضش تامیتونی پیاده روی کن هم گردش خونتوبهترمیکنه هم تخمداناتوفعال منم ازاونموفع تااللن که 2ماه شده روزی 1ساعت پیاده روی کردم ونتیجشم 4کیلوکاهش وزن بوده

ازابابنماه هم میرم اقدام

ببینم چحوری میشه

وخدایی که بشدت کافیست

دوستان من یه دختر گل 4ساله دارم.میخواستم برا پسردار شدن اقدام کنیم.که ماه قبل متوجه کیست شدم با سونو.و ال دی مصرف میکنم .قبلا سابقه کیست داشتم که با خوردن قرص ال دی و رازیانه و بومادران رفع شد و بعد دخترمو توی دومین ماه اقدام باردار شدم.اما میگن رازیانه باعث دخترزایی میشه.شنیدین؟

الا بذکر الله تطمئن القلوب
آزیتاجان پس چجودی دکترت گفته تنبلی؟؟ سونوگرافیم دادی سایزفولیکولات چنده؟؟ منم تنبلی گرفتم ولی دکتر ...

من اصلا پریودم مشکل نداره.سر وقته

ولی تنبلی دارم

با زور قرص و.امپول.تخمک.میسازه بدنم.

حالا این سری نرفتم دکتر دیگه

میرم.پیاده روی و ایروبیک

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  

سلام مریم گلی جون منم مشکلم مثل تو دقیقا منم سالی یه بارم پری نمیشم و۵سال ازدواج کردم ونی نی ندارم تازه مصرف رازیانرو شروع کردم داروهای دکترشیمیایی خیلی اذیتم میکنه عصبیم میکنه میخوام بادتروگیاهی مشکلموحل کنم

وااای امان از کیست 

منم پلی کیستیکم و با دارو پریود میشم

شروع کردم به خوردن رازیانه اما نمیدونم باید اسیاب بشه یا نه 

عرق فراسیون هم میخورم نمیدونم تاثیر داره یا نه

و دستان تو بداهه ای گرم و به هنگام بود که در ذهن گنجشکان زمستان دیده نمیگنجید
2706