2726
عنوان

معجزه رازیانه واسه تخمدان تنبل من

| مشاهده متن کامل بحث + 475350 بازدید | 241 پست
مشکلات تخمدان و رحم همه براثر سردی و مشکلات هورمونی هستن ...

اسفند ... رازیانه .. به خصوص رازیانه + مریم گلی ... خیلی خیلی موثرن ...

خوشحالم که استفاده از داروهای گیاهی داره جا میفته و اثرات مطلوبشو دارید میبینید ...

سایه جان ممنون از راهنماییت ولی اگه دقت کرده باشی نوشتم می خوام بعد از بارداری استفاده کنم ..یعنی الان استفاده نمی کنم
بارون باشه تو باشی یک خیابون بی انتها باشه … به دنیا میگم…خداحافظ !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدیاد شیر

مخمر آب جو از عطاری بگیر و مصرف کن ... رازیانه بسیار شیر رو زیاد میکنه ... بزر خیار ... مغز پخته حیوانات ... شیرگاو یا شیر بز ... گوشت ماهی و بزغاله و مرغ چاق و محلی ... سوپ جو ... هویج .. تره تیزک ... رازیانه ... شوید ... کرفس ... سوپ آرد گندم با شنبلیله و رازیانه ... یونجه ... آب نخود خیس خورده ... نخود رو در شیر خیس کن و با آبجو همراه عسل و گلاب بخور خیلی شیر رو زیاد میکنه ... روغن حیوانی ... سیاه دونه و عسل البته سیاه دون هباید آسیاب شه ... انجیر و چهار مغز ...
2728
سلام خانوما .. ببخشید یه سوال دارم ..منم دجار تنبلی شدید تخمدان هستم.. تقریبا وضعیتی مثل مریم گلی عزیز.. می خواستم بدونم مصرف هم زمان دارو های شیمیایی با رازیانه اشکال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم جوابمو بدین....
سلام

منم از امروز رازیانه دم کردم یه لیوان خوردم

فقط میشه بگید ناشتا مهمه یانه

مثلا شب بخورم بهتره یا صبح ناشتا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه لیوان صبح خوبه یا اینکه بعد از هر غذا 1 فنجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
سلام. عسل جون من بعد از صبحانه می خورم. یک قاشق رازیانه را تو یک لیوان آب جوش با عسل مخلوط می کنم نیم ساعت نعلبکنی میزارشم روش بعد میخورم. مجمع طب گیاهی بوعلی سینا بهم گفته اینجوری بخورم. موفق باشی.
منم یه هفته است میخورم سپیده جون

تو نتیجه گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پریودت منظم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آرزویی کن گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه... شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه خدا باشد...
سلام عسل جون .خوبی عزیزم . من پست های قبلیتو جاهای دیگه خواندم و باید بگم مشکل ما دقیقن مثل همه حتی اینکه مادرتون میگن نامنظمی پریودتون ارثیه مادر منم همبنو میگه. عزیزم رازیانه بهت جواب داده ؟ یعنی منم شروع کنم؟
2706