2703
2553
عنوان

حرص دارم از صبح تمومم نمیشه😤😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 30 پست
عجب مامان باحالی😓😁😁بگو خدایی نکرده منم عمل کنم سه ماه اینجوری بهم میرسی؟😁

خودشو زده مریضی بابا😂😂خوشش اومده انگاری بخابه وبخوره کاراشو بقیه انجام بدن😂

بش میگم من اگه بودم اینکارا رو میکردی میگه ب من چ من میام دستور میدم شوهرت لی لی ب لالات بزاره😂میگع بابات برا من ظرف ولباسم میشوره تو شوهرتو بد عادت کردی😂میگم خو بیا تو تربیتش کن میگه ن دیگه این برا تو چیز میز میخره تو کاراشو میکنی عادت کرده😂

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   
ممیییخااامم جیییییییغغ بکشم ولی نمیشه همه خوابن😬😤😤

امم من اگ بودم مشت میکوبیدم ب متکام😅😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وردار ی روز دستشو بگیر ببرتش😐ب زور متوسل شو خاهر

حوصله تفریحات منو نداره😂😂😂😂من دوست دازم کل روز بیرون باسم چون دیر به دیر میرم ولی مامنم یک ساعت باشبم میگه بزیم خونه. باید برم یک عده رو از خیابون حمع کنم ببرم فک کنم😂😂

She is everything I ever wanted.... 
2720
حوصله تفریحات منو نداره😂😂😂😂من دوست دازم کل روز بیرون باسم چون دیر به دیر میرم ولی مامنم یک ساعت ...

منو مامانم برعکسیم پدر ادمو درمیاره از بس میچرخه همشم ارشادت میکنه بخدا اگه با مسعول ارشاد بری اینقد سخت نمیگیره بت. من ک حوصلم نمیکشه باش برم بیرون حتی برا جهیزیم😐همشو خودش وبابام دارن میگیرن ب سلیقه بابام😎😎خدایی سلیقشونم خوبه

شوهر من الان شش ماهه هر روز جمعه قول میده من رو ببر سر خاک پدربزرگم که برام خیلی عزیز بوده و هر دفعه کارش طول می کشه و نمیریم... ولی خوب باید درکش کنم چاره ای نیس... تقریبا شش ماهی می شه هیچ جا نرفتم اما خوب باید همه همدیگر رو درک کنیم در غیر این صورت نمی شه زندگی کرد...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714
شوهر من الان شش ماهه هر روز جمعه قول میده من رو ببر سر خاک پدربزرگم که برام خیلی عزیز بوده و هر دفعه ...

من جووونم دلم میخاد پام همش به گشت و گذار باسه چلی😤

She is everything I ever wanted.... 
من یه اخلاقی دارم یه چیزی رو برنامه بچینم مطابق میلم پیش نره کلن پنچر میشم و حس هیچکاری ندارم دیکه😢 ...

من اونجوری تیستم شدیدا مستقلم کسی اومد اومد نیومد خودم رفتم سخت نمیگیرم اصلا😄😄

...
من جووونم دلم میخاد پام همش به گشت و گذار باسه چلی😤

منم جووونم... حالا که نشده می خوای با حرص اینکه چرا نشده اعصاب خودت و بقیه رو خورد کنی??? مطمئن باش مادرت هم الان ناراحت...با اینکار هم عصبانی تر و ناراحتتر می شه...دوستم😄😄😄

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706