موضوع بحث

حرص دارم از صبح تمومم نمیشه😤😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 30 پست
1396/10/23
|
03:25
حوصله تفریحات منو نداره😂😂😂😂من دوست دازم کل روز بیرون باسم چون دیر به دیر میرم ولی مامنم یک ساعت ...

منو مامانم برعکسیم پدر ادمو درمیاره از بس میچرخه همشم ارشادت میکنه بخدا اگه با مسعول ارشاد بری اینقد سخت نمیگیره بت. من ک حوصلم نمیکشه باش برم بیرون حتی برا جهیزیم😐همشو خودش وبابام دارن میگیرن ب سلیقه بابام😎😎خدایی سلیقشونم خوبه

شوهر من الان شش ماهه هر روز جمعه قول میده من رو ببر سر خاک پدربزرگم که برام خیلی عزیز بوده و هر دفعه کارش طول می کشه و نمیریم... ولی خوب باید درکش کنم چاره ای نیس... تقریبا شش ماهی می شه هیچ جا نرفتم اما خوب باید همه همدیگر رو درک کنیم در غیر این صورت نمی شه زندگی کرد...

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

وا خوب خودت میرفتی یه گشتی میزدی

من یه اخلاقی دارم یه چیزی رو برنامه بچینم مطابق میلم پیش نره کلن پنچر میشم و حس هیچکاری ندارم دیکه😢😢

من به فمنیست بودنم افتخار میکنم. فمینست یعنی برابری مرد و زن .
شوهر من الان شش ماهه هر روز جمعه قول میده من رو ببر سر خاک پدربزرگم که برام خیلی عزیز بوده و هر دفعه ...

من جووونم دلم میخاد پام همش به گشت و گذار باسه چلی😤

خوب ساید صلاح خدا نبوده عزیزم شایداگرامروز میرفتید بیرون خداینکرده یه اتفاقی تصادفی چیزی میشد هیچی ب ...

درسته ولی حرصم دارم😤😤

من یه اخلاقی دارم یه چیزی رو برنامه بچینم مطابق میلم پیش نره کلن پنچر میشم و حس هیچکاری ندارم دیکه😢 ...

من اونجوری تیستم شدیدا مستقلم کسی اومد اومد نیومد خودم رفتم سخت نمیگیرم اصلا😄😄

خدایا خودت بساز تو میسازی قشنگتره😔😔😔
من جووونم دلم میخاد پام همش به گشت و گذار باسه چلی😤

منم جووونم... حالا که نشده می خوای با حرص اینکه چرا نشده اعصاب خودت و بقیه رو خورد کنی??? مطمئن باش مادرت هم الان ناراحت...با اینکار هم عصبانی تر و ناراحتتر می شه...دوستم😄😄😄

منم جووونم... حالا که نشده می خوای با حرص اینکه چرا نشده اعصاب خودت و بقیه رو خورد کنی??? مطمئن باش ...

😢😢😢🌻🌹🌹🌹