683
648
عنوان

حرص دارم از صبح تمومم نمیشه😤😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 30 پست
حوصله تفریحات منو نداره😂😂😂😂من دوست دازم کل روز بیرون باسم چون دیر به دیر میرم ولی مامنم یک ساعت ...

منو مامانم برعکسیم پدر ادمو درمیاره از بس میچرخه همشم ارشادت میکنه بخدا اگه با مسعول ارشاد بری اینقد سخت نمیگیره بت. من ک حوصلم نمیکشه باش برم بیرون حتی برا جهیزیم😐همشو خودش وبابام دارن میگیرن ب سلیقه بابام😎😎خدایی سلیقشونم خوبه

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر، کلمه ی خیلی قشنگیه  البته اگه پسوند شوهر کنارش نباشه‌ اسیرشدیم نصف عمری  تیکر عروسیمه بااجازتون😅👰🏻❣️ 

شوهر من الان شش ماهه هر روز جمعه قول میده من رو ببر سر خاک پدربزرگم که برام خیلی عزیز بوده و هر دفعه کارش طول می کشه و نمیریم... ولی خوب باید درکش کنم چاره ای نیس... تقریبا شش ماهی می شه هیچ جا نرفتم اما خوب باید همه همدیگر رو درک کنیم در غیر این صورت نمی شه زندگی کرد...

😂😂😂اخیی.چ دوست داشتنیه ولی😍

زن سالااااره 😂😂😂

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر، کلمه ی خیلی قشنگیه  البته اگه پسوند شوهر کنارش نباشه‌ اسیرشدیم نصف عمری  تیکر عروسیمه بااجازتون😅👰🏻❣️ 

وا خوب خودت میرفتی یه گشتی میزدی

من یه اخلاقی دارم یه چیزی رو برنامه بچینم مطابق میلم پیش نره کلن پنچر میشم و حس هیچکاری ندارم دیکه😢😢

هرجای دنیا که بروید تنها نام و ملیت شما را می پرسند، کسی از شما نمی پرسد چه کسی را می پرستی ؟ دنبال کننده ی چه دینی هستی؟ چون برای همه جا افتاده که اعتقادات هرکس به خود او مربوط است. در اعتقاد من و شما نه منفعت و نه ضرری برای دیگران وجود دارد.پایتان را از کفش دیگران بیرون بکشید.
678
شوهر من الان شش ماهه هر روز جمعه قول میده من رو ببر سر خاک پدربزرگم که برام خیلی عزیز بوده و هر دفعه ...

من جووونم دلم میخاد پام همش به گشت و گذار باسه چلی😤

هرجای دنیا که بروید تنها نام و ملیت شما را می پرسند، کسی از شما نمی پرسد چه کسی را می پرستی ؟ دنبال کننده ی چه دینی هستی؟ چون برای همه جا افتاده که اعتقادات هرکس به خود او مربوط است. در اعتقاد من و شما نه منفعت و نه ضرری برای دیگران وجود دارد.پایتان را از کفش دیگران بیرون بکشید.
خوب ساید صلاح خدا نبوده عزیزم شایداگرامروز میرفتید بیرون خداینکرده یه اتفاقی تصادفی چیزی میشد هیچی ب ...

درسته ولی حرصم دارم😤😤

من یه اخلاقی دارم یه چیزی رو برنامه بچینم مطابق میلم پیش نره کلن پنچر میشم و حس هیچکاری ندارم دیکه😢 ...

من اونجوری تیستم شدیدا مستقلم کسی اومد اومد نیومد خودم رفتم سخت نمیگیرم اصلا😄😄

ما بدبختیو بوسیدیم گذاشتیم کنار اما اون ولکن ما نیست میره میاد هی میگه یه بوس بده😯😯😯

رفتم بخااببمم😤😤😤

حرص‌مرگ به نیرنگ‌تو😤😤😤

من جووونم دلم میخاد پام همش به گشت و گذار باسه چلی😤

منم جووونم... حالا که نشده می خوای با حرص اینکه چرا نشده اعصاب خودت و بقیه رو خورد کنی??? مطمئن باش مادرت هم الان ناراحت...با اینکار هم عصبانی تر و ناراحتتر می شه...دوستم😄😄😄

669
منم جووونم... حالا که نشده می خوای با حرص اینکه چرا نشده اعصاب خودت و بقیه رو خورد کنی??? مطمئن باش ...

😢😢😢🌻🌹🌹🌹