2726
بچه اولمه ولی تجربه اول مادریم و بچه داریم نیست کاملا آماده و پخته ام تو این مبحث😂😂😂😂😂

منم حامله نبودم احساس مادري داشتم از اون وقت تاحالا اصلا احساس مادر شدن ندارم همش ترس بزرگ كردن مراقبت دارم مثلا اگه بدم بغل كسي بچه خو ب نگهنداره چي بعضي وقتا باخودم ميگم مامانم ميتونه نگهش داره بعد به خودم تشر ميزنم تو وو مگه عمت بزرگ كرد تازه من يه بچه نارس بودمم

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور امکات داره؟

یه برادر دو سال و نیم دارم که با تولدش مامانم افسردگی گرفت و من تا ۸ ماهگی بزرگش کردم بعدشم که چون وابسته منه به جز شب برای خواب ، کلا پیش منه . جدیدا آبجی میگه بهم کلا مامان صدام میزد 

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
2728
من دوست ندارم . میگم کاش علم پیشرفت کته یه دارویی درست کنن که دوران تکامل جنین به جای ۹ ماه بشه ۳ ما ...

من انقد ذوق داشتم توی بارداریم زندگی واسم شیرین شده بود ازصب که ازخواب بیدارمیشدم پرانرژی کارمیکردم تاشب فقط به این فکر میکردم که چکارایی انجام بدم تابچه م بهترین بشه 

ای جوننن حتما عزیزمممممم خودم لایق نیستم ولی باور دارم بچه ها فرشته های پاکین 

اختیارداری عزیزم این چ حرفیه..اره فرسته های پاک ان لطفابگوبرامنم دعاکنه خیلی دعاکنه❤ممنون ازدعات

آها واي تا ٢٢ هفته صبر كنم ؟! 

بلهههههههه😆😆😆😆 هرچند صبر ایوب میخواد . من یه تست زدم تو ۶ هفته . آب رو با پگینگ پودر قاطی کردم کاملا حل شد . بعد بهش ادرار قاطی کردم . اگه مثل اب قاطی شد و هیچ واکنشی نداشت دختره اگه حباب حباب شد و گاز کرد پسر. ما هشت تا حامله بودیم بدون رد خور برای همه درست درومد

منم حامله نبودم احساس مادري داشتم از اون وقت تاحالا اصلا احساس مادر شدن ندارم همش ترس بزرگ كردن مراق ...

بزار یکم نی نیت بزرگترش.لگد که بزنم بیشترعاشقش میشی.من نی نيمو دست کسی نمیدم

بلهههههههه😆😆😆😆 هرچند صبر ایوب میخواد . من یه تست زدم تو ۶ هفته . آب رو با پگینگ پودر قاطی کردم ک ...

چقد بگينك پودر بريزيم چقدر آب چقد ادرار ميزان دقيقشو بگو اشتباه نشه 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
چقد بگينك پودر بريزيم چقدر آب چقد ادرار ميزان دقيقشو بگو اشتباه نشه 

میزان نداره پکینگ پودر انقدر بریز که وقتی هم میزنی قشنگ حل بشه و چیزی نمونه ادرارم آروم آروم اضافه کن که متوجه تغییر حالت بشی تو همون اولین برخود واکنش نشون میده

2706