2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به سلامت عزیزم . والا تا هفته ۲۵ قشنگ طول روز میخوابید شب دقیقا از ساعت ۳ بیدار میشد و بازی میکرد تا ...

حرکتش مختلفه.گاهی مواقع جوری حرکت میکنه که کل شکمم ویبره میکنه مخصوصا بعدغذا که همه میفهمی.بعضی وقتادرازکشیدنی ضربه خای ریز وبلند میزنه همه مدل تکون میخوره..گاهی مواقع که میره پایین شکمم احساس میکنم تومثانمه 

2456
با تاریخ پریودم زدم که تقریبا دو هفته اختلاف داره با سونو ان تی 

بچه اولته؟ب دنیا میاد عاشقش میشی.ولی همزمان استرسهاش هم هست.عشق و علاقه و استرس با هم .۱ تب میکنه نمیدونی باید چی کار کنی.بچه هم خیلی خوبه و هم خیلی بد.

دخترم دنیامه  
منم دوس دارم تمام سختی های دوران بارداریمو تحمل کنم دوباره حتی زایمانمم باوجودآنکه خیلی سخت بود ولی ...

من دوست ندارم . میگم کاش علم پیشرفت کته یه دارویی درست کنن که دوران تکامل جنین به جای ۹ ماه بشه ۳ ماه

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
تا آنومالی یعنی هفته ۱۵ تا ۲۲ چیری نخر درصد خطاش بالاست

نخورم چيزي ؟! 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
2714
بچه اولته؟ب دنیا میاد عاشقش میشی.ولی همزمان استرسهاش هم هست.عشق و علاقه و استرس با هم .۱ تب میکنه نم ...

بچه اولمه ولی تجربه اول مادریم و بچه داریم نیست کاملا آماده و پخته ام تو این مبحث😂😂😂😂😂

تا آنومالی یعنی هفته ۱۵ تا ۲۲ چیری نخر درصد خطاش بالاست

ولي من ١٢ هفتم تازه ميخوام برم غربالگري اول سونو ان تي

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
الان بالاخره بازاری پریودهفته چندی؟؟؟

ببین با حساب پریودم زایمانم میوفته ۳۰ فروردین تو پرونده ام اولین روز همین رو نوشت منتها با ان تی میوفته ۱۷ فروردین هرچند احتمال زایمان زودرس دارم باید از ماه بعد بتا متازون تزریق کنم

میشه بگی برامنم دعاکنه خسته شدم بخدا😢

ای جوننن حتما عزیزمممممم خودم لایق نیستم ولی باور دارم بچه ها فرشته های پاکین 

2706