2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اينكه جسيت نميدونم خسته شدم 😰😰😰

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
2456
بایدحسابی مواظبت کنی.کارتوازماسختره

خواهر هنوز که جواب نگرفتم تازه کلی امپول زدم سوراخ سوراخ شدم و کلی نازشونو کشیدم و خواهش کردم تو دلم بمونن تا اینکه برم آزمایشگاه ببینم با این همه خرج و درد چند تاشون افتخار دادن بمونن یا اینکه اصلا دوسم نداشتن و نموندن. ..که دوباره روز از نو روزی از نو

2714
خواهر هنوز که جواب نگرفتم تازه کلی امپول زدم سوراخ سوراخ شدم و کلی نازشونو کشیدم و خواهش کردم تو دلم ...

کی میری برای آزمایش ؟ نتیجه اش رو بیا اینجا بگو منم به دخترم میگم برات دعا کنه تا سه تا فرشته هات برات بمونن

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
هفته چندی؟ هیچ فرقی نداره جنسیت سخت نگیر

تازه رفتم تو ١٢ هفته من دوس دارم بدونم 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

اخي ميخوام لباس بخرم نميدونم چ رنگي بخرم كه

بسلامتی.من دوروز دیگه میشم 29.حرکات نی نی توچطوری؟

به سلامت عزیزم . والا تا هفته ۲۵ قشنگ طول روز میخوابید شب دقیقا از ساعت ۳ بیدار میشد و بازی میکرد تا ۶ . ولی از هفته ۲۶ دیگه تقریبا تایم بیداریش خیلی زیاد شده مخصوصا تو طول روز . به شدت احساس خستگی رو حس میکنم از حرکتهاش باید بیشتر استراحت کنم. شوهرت از چند هفته حرکات رو با دستش حس کرد ؟

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
2706