2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلییییییییی منکه بهش فکرنمیکنم

از زایمان و‌اناق عمل نمیترسم اون شوق دیدنه بهم استرس میده

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
تنبلی تخمدان دارم. قرص کمک باروری خوردم بهم نساخت. کیست دراوردم  کم کاری تیرویید  هزار ج ...

ایشالا حضرت فاطمه بهت نظر میکنه و حاجتت رو میده 

برات دعا میکنم مشکلت حل شه و زودی نی نی دار شی💚

اللهم صل علی محمد و ال محمد❤

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛

دوستایی ک نی نی میخواید صلوات فرستادم اگه قابل باشم 

استارتر منم تو بارداری  انقدر اذیت میشدم همش دوست داشتم زود بگذره، سر خودتو گرم کن عزیزم 

ان شالله سالم بغل بگیریش

دریای عشق هستم(سابق) 

آخیییییی

یاد خودم افتادم منم آخراش خسته شده بودم ولی وقتی به دنیا اومد و اومدیم خونه بعد چند روز دلم برا حاملگیم تنگ شد میگفتم کاش یکم دیگه میموند سر جاش😂😂

روز پنجم رفتم دکتر یه خانم باردار دیدم انقد ذوق کردم بعد به شکمم نگاه کردم و به شوهرم گفتم من شکمموووو میخام😑😐 واقعا تا یکی دو ماه دلم برا شکم قلمبم تنگ بود 😣😣

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
دوستایی ک نی نی میخواید صلوات فرستادم اگه قابل باشم  استارتر منم تو بارداری  انقدر اذیت م ...

ممنون💚

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
2706