744
648
به سلامت عزیزم . والا تا هفته ۲۵ قشنگ طول روز میخوابید شب دقیقا از ساعت ۳ بیدار میشد و بازی میکرد تا ...

حرکتش مختلفه.گاهی مواقع جوری حرکت میکنه که کل شکمم ویبره میکنه مخصوصا بعدغذا که همه میفهمی.بعضی وقتادرازکشیدنی ضربه خای ریز وبلند میزنه همه مدل تکون میخوره..گاهی مواقع که میره پایین شکمم احساس میکنم تومثانمه 

اللهم صلی علی محمد وعلی محمد وعجل فرجهم ایشا الله به حق علی زودی باردار بشی و رنج وها ودرد سرهای ...

برامنم دعاکن😞

میشه براباردارشدنم7تاصلوات بفرستی؟؟ودعاکنی این ماه مامان شده باشم؟؟ممنون_الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم_____الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم__¶¶براظهوراقاامام زمان(عج)هم دعاکن وصلوات بفرست10تا-------الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم
با تاریخ پریودم زدم که تقریبا دو هفته اختلاف داره با سونو ان تی 

بچه اولته؟ب دنیا میاد عاشقش میشی.ولی همزمان استرسهاش هم هست.عشق و علاقه و استرس با هم .۱ تب میکنه نمیدونی باید چی کار کنی.بچه هم خیلی خوبه و هم خیلی بد.

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر تولد ۲ سالگی دخترمه.
764
منم دوس دارم تمام سختی های دوران بارداریمو تحمل کنم دوباره حتی زایمانمم باوجودآنکه خیلی سخت بود ولی ...

من دوست ندارم . میگم کاش علم پیشرفت کته یه دارویی درست کنن که دوران تکامل جنین به جای ۹ ماه بشه ۳ ماه

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
تا آنومالی یعنی هفته ۱۵ تا ۲۲ چیری نخر درصد خطاش بالاست

نخورم چيزي ؟! 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
بچه اولته؟ب دنیا میاد عاشقش میشی.ولی همزمان استرسهاش هم هست.عشق و علاقه و استرس با هم .۱ تب میکنه نم ...

بچه اولمه ولی تجربه اول مادریم و بچه داریم نیست کاملا آماده و پخته ام تو این مبحث😂😂😂😂😂

تا آنومالی یعنی هفته ۱۵ تا ۲۲ چیری نخر درصد خطاش بالاست

ولي من ١٢ هفتم تازه ميخوام برم غربالگري اول سونو ان تي

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 
737
بچه اولمه ولی تجربه اول مادریم و بچه داریم نیست کاملا آماده و پخته ام تو این مبحث😂😂😂😂😂

چطور امکات داره؟

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر تولد ۲ سالگی دخترمه.
کی میری برای آزمایش ؟ نتیجه اش رو بیا اینجا بگو منم به دخترم میگم برات دعا کنه تا سه تا فرشته هات بر ...

میشه بگی برامنم دعاکنه خسته شدم بخدا😢

میشه براباردارشدنم7تاصلوات بفرستی؟؟ودعاکنی این ماه مامان شده باشم؟؟ممنون_الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم_____الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم__¶¶براظهوراقاامام زمان(عج)هم دعاکن وصلوات بفرست10تا-------الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم
الان بالاخره بازاری پریودهفته چندی؟؟؟

ببین با حساب پریودم زایمانم میوفته ۳۰ فروردین تو پرونده ام اولین روز همین رو نوشت منتها با ان تی میوفته ۱۷ فروردین هرچند احتمال زایمان زودرس دارم باید از ماه بعد بتا متازون تزریق کنم

میشه بگی برامنم دعاکنه خسته شدم بخدا😢

ای جوننن حتما عزیزمممممم خودم لایق نیستم ولی باور دارم بچه ها فرشته های پاکین 

584

منم حامله نبودم احساس مادري داشتم از اون وقت تاحالا اصلا احساس مادر شدن ندارم همش ترس بزرگ كردن مراقبت دارم مثلا اگه بدم بغل كسي بچه خو ب نگهنداره چي بعضي وقتا باخودم ميگم مامانم ميتونه نگهش داره بعد به خودم تشر ميزنم تو وو مگه عمت بزرگ كرد تازه من يه بچه نارس بودمم

چطور امکات داره؟

یه برادر دو سال و نیم دارم که با تولدش مامانم افسردگی گرفت و من تا ۸ ماهگی بزرگش کردم بعدشم که چون وابسته منه به جز شب برای خواب ، کلا پیش منه . جدیدا آبجی میگه بهم کلا مامان صدام میزد 

من دوست ندارم . میگم کاش علم پیشرفت کته یه دارویی درست کنن که دوران تکامل جنین به جای ۹ ماه بشه ۳ ما ...

من انقد ذوق داشتم توی بارداریم زندگی واسم شیرین شده بود ازصب که ازخواب بیدارمیشدم پرانرژی کارمیکردم تاشب فقط به این فکر میکردم که چکارایی انجام بدم تابچه م بهترین بشه 

727