2737
2734
عنوان

بی اشتهایی ناگهانی دختر۵ سالم

191 بازدید | 33 پست

سلام خانوما.شبتون بخیر

دخترم۵ سالشه پیش دبستانی میره

از اول مهر ک میره مریضه انواع ویروسا و سرماخورگی هارو هم گرفته.

آثار سرماخوردگی مثل سرفه و آبریزش بینی هنوز تو بدنش خست.ولی بهو از سه شنبه یکاش بواش بی اشتها شده

ب جز صبحانه ک دو سه لقمه میخوره دیگه هیچی نمیخوره.امروز نهار هم ک باب میلش بود خورد قاشق سوم هرچی بود آورد بالا

کسی علتشو میدونه چیه این بی اشتهایی

دل را قرار نیست،مگر در کنار تو💖

تو نت سرچ میزنم چیزای مزخرف میاره دو شبه مدام دارم گریه میکنم.

بحدا خوب بود.قد و وزنش بد نیس.ریزه.ولی خوراکش خوب بود

نمیدونم چرا یهو اینجور شد

کسی تجربشو داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید از همین مریضی و حال نداریش باشه صبحها با صبحونه آبپرتقال طبیعی بده هم اشتهاش رو باز میکنه هم برای سرما خوردگیش خوبه

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2731
2738
بابا تو نت سرچ نکن منم هر بار برای چیزی سرچ میکنم غلط کار میشم همیشه یه مشت مریضی بد میزنه برای علای ...

شوهر منم همش منو دعوا میکنه سر سرچ کردن

چیکار کنم دلم طاقت نمیاره

2706