2726
عنوان

از مهمونداری وزندگی زنداداشم لذت بردم

200121 بازدید | 1431 پست

دیر به دیر میرم خونش ولی خونش برق میزد.خیییلی باسلیقس.واقها لذت بردم وتصمیم گرفتم ازش یاد بگیرم.واقعا تمیز بود.از زندگی خودم بدم اومد باید تروتمیزش کنم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیشب خونه ی زن داداش بزرگم بودم اصلا این حسو نداشتم ولی امشب زنداداش ککچیکم کلی انرژی مثبت داشت وازش چیز یاد گرفتم.ولی تون یکی انرژی منفی داشت اصلا خوش نگذشت فیز دلم میخاس زود برگردم ولی امشب دام نمیخاست بیام خونم از بس که مهمون نواز وباسلیقس این دختر

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

به به اینجور که گفتی منم لذت بردم

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی

پذیراییش چی بود

و چه نکاتی رو رعایت میکرد توو پذیرایی؟

سبحان الله یا فارج اللهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر أمری و أرحم ضعفی و قلة حیلتی و أرزقنی من حیث لا أحتسب یارب العالمین حضرت محمد(ص) فرمودند: هر کس مردم را از این دعا با خبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا میکند.

خونه های ماهم تمیزه باور کن

فقط وقتی مهمون میاد برقش هم میندازیم😀😀

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706