2726
عنوان

کیا بچه هاشون دیر راه افتادن ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11770 بازدید | 74 پست
در کل همه بچه ها همینن یه کاری رو انجام میدن بهد چند وقت کلا انگار نه انگار اونکارو بلد بودن اینکه م ...

به نظرت مجبورش نکنم بایسته؟البته نمی دونی چه جوری به لباس یا حتی موی ادم چنگ میزنه که نکنه بدون کمک بایسته.وقتی میبینه با چهاردست و پا میتونه به چیزی که میخواد برسه کلا تمایلی به ایستادن نشون نمیده.اون روز ته میز یه چی گذاشتم بره برداره خیلی شیک نشست چهاردست و پا برش داشت

دختر منم از نوزادی وقتی بلندش میکردیم رو پا فقط رو پنجه بود پاهاشو کامل زمین نمیزاشت .عزیزم اون تازه ...

خیلی به چیزی علاقه اون چنانی نداره .میگم بلندشم میکنم چیزی رو میگیره که دستشو ول نکنیم.اون دفعه با زور دستم رو دراوردم دیدم خیلی شیک پاشو خم کرد و نشست.باید باهاش تمرین کنم هی راه بره .خیلی ممنون که این همه وقت میزاری و جواب منو میدی.خدا دختر خوشگلتو برات حفظ کنه.ببوس گل نازتو.برای ما هم دعا کن.میدونی چه روزهایی رو میگذرونم.دعامون کن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظرت مجبورش نکنم بایسته؟البته نمی دونی چه جوری به لباس یا حتی موی ادم چنگ میزنه که نکنه بدون کمک ...

عزیزم چیزی رو که دوست داره حالا خوراکی یا هرچی بزار روی بلندی مجبور شه بایسته دخترت فقط  میترسه 

وگرنه بچه ای که مشکلی داشته باشه با کمک هم نمیتونه بایسته یا راه بره 

وقتی ایستاد کلی براش دست بزن تشویقش کن بزار بفهمه کار بزرگی کرده هورا بکش براش تا سعی کنه تکرار کنه 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم

دختر من نه سینه خیز رفت نه چهار دست و پا نشسته حرکت میکرد مثل فشنگ 

اونم بلندش میکردم پاهاشو شل میکرد تا بشینه و نشسته همه کاراشو میکرد 

2728

زیادم سخت نگیر که بدش بیاد دختر منم همونطور که گفتم از۱۴ماهگی تا اخر ۱۷ماهگی فقط با کمک وسایل راه میرفت زمان میبره تا اماده بشن 

اخرشم خودش یه روز سعی کرد تنهایی بلند شه 

راستی خودت و همسرت با یه خوراکی تو دستش با فاصله کم از هم بشینین بعد دخترتو همونطور که خودت نشستی بلندش کن بعد که ایستاد دستشو رها کن تشویقش کنین بره خوراکی رو بگیره از پدرش 

اولش فاصلتون خیلی کم باشه کم کم که قدم برداشت بیشترش کن 

گلا باهاش بازی کن تا سرش گرم بشه فکر نکنه مجبوره بدتر لج کنه

[QUOTE=83328359]راستی خودت و همسرت با یه خوراکی تو دستش با فاصله کم از هم بشینین بعد دخترتو همونطور که خودت نشستی بل .

دوستم هنوز نمی تونه تعادلشو برای ایستادن حفظ کنه.باز دیشب با داداشم یکم تمرین تعادل و ایستادن  تکی کرد هروقت میتونست تعادلشو حفظ کنه همه براش دست و جیغ و هورا میکردن.کلی ذوق میکرد.

اما به تنهایی اصلا قدم برنمیداره.به هیچ عنوان.دختر شما شروع راه رفتنش با چی بود؟با همین حفظ تعادله؟چون این اصلا قدم بر نمیداره تنهایی

زیادم سخت نگیر که بدش بیاد دختر منم همونطور که گفتم از۱۴ماهگی تا اخر ۱۷ماهگی فقط با کمک وسایل راه می ...

یعنی روز اول با کمک وسیله بلند نشد و خودش بلند شد؟عزیزززززززم.فعلا راستش وقت تمرین راه رفتن رو باهاش نداریم .این روزا سرگرم خونه تکونی هستیم 

[QUOTE=83328359]راستی خودت و همسرت با یه خوراکی تو دستش با فاصله کم از هم بشینین بعد دخترتو همونطور ...

دقیقا در حد یک ثانیه سعی میکرد بایسته کم کم به مرور بیشتر تونست و در نهایت قدم برداشت 

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

2706