2726
عنوان

کیا بچه هاشون دیر راه افتادن ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11773 بازدید | 74 پست
سلام عزیزم ممکنه بیای بگی دخترت کی راه افتاد چجور راه رفت چیکار کردی دختر منم 18 ماهشه راه نمیره کار ...

دخترت با کمک وسایل راه میره ؟یا دستشو بگیری ؟

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
خداروشکر .چه حس خوبیه راه افتادنشون .دختر من فقط وسایل رو میگیره و بلند میشه اما نمی تونه وسایلو بگی ...

عزیزم امیدوارم دخترت تا الان راه افتاده باشه 

دختر من اخر ۱۷ماهگی راه افتاد 

دارویی ندادم فقط امپول ویتامین دی براش زده بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر .چه حس خوبیه راه افتادنشون .دختر من فقط وسایل رو میگیره و بلند میشه اما نمی تونه وسایلو بگی ...

دختر من ۱۴ماهگی تازه با کمک وسایل شروع به بلند شدن کرد و تا مدتی فقط میایستاد بعد من اسباب بازی که دوست داشت اخر مبل میزاشتم تلاش میکرد بره اونو بگیره اینجوری با کمک وسایل راه رفت ولی تا پایان ۱۷مستقل نشده

عزیزم امیدوارم دخترت تا الان راه افتاده باشه  دختر من اخر ۱۷ماهگی راه افتاد  دارویی نداد ...

مرسی که جواب دادی عزیزم.نه هنوز راه نمیره.فقط وسایلو میگیره راه میره.اونم نه با کمک دیوار که تعادل بیشتری می خواد.با کمک مبل و میز.شما نرمش نمی دادی پاهاشو؟خدا کنه زود راه بیوفته.خسته شدم از بس همه گفتن چرا دکتر نمیبریش؟چرا راه نمیره؟راهی نیست کمکش کنه زود راه بیوفته

2728
دخترت با کمک وسایل راه میره ؟یا دستشو بگیری ؟

سلام ممنونم گل دختر که جواب دادی 

دخترم الان 5 ماهه که از مبل و میز بالا میره و با کمک مبل و کناره ها راه میره اما به صورت مستقل وای نمیسته و راه نمیره 

سلام ممنونم گل دختر که جواب دادی  دخترم الان 5 ماهه که از مبل و میز بالا میره و با کمک مبل و ک ...

عزیزم با این شرایطی که میگی به نظرم به کاردرمانی نیازی نداره فقط  ترس داره 

اول تشویقش کن مستقل بایسته .خودت بشین وسط خونه جایی که چیزی نباشه دستشو بهش بگیره بعد دستشو بگیر بلند بشه رو پاش با کمک دست تو بایسته بعد دستشو ول کن کم کم یاد میگیره بایسته 

دوبار که زمین بخوره ببینه چیزی نمیشه ترسش میریزه 

بعد که تونست بایسته برو دورتر بشین براش دست بزن بغلتو باز کن بیاد سمتت ممکنه تو هر قدم زمین بخوره ولی عیبی نداره بالاخره موفق میشه 

مرسی که جواب دادی عزیزم.نه هنوز راه نمیره.فقط وسایلو میگیره راه میره.اونم نه با کمک دیوار که تعادل ب ...

عزیزم به حرف دیگران توجه نکن منم کم غصه نخوردم سر این موضوع 

ببین بعضی از بچه ها مثل دختر خودم محتاطن حاضر نیستن ریسک کنن وگرنه بچه ای که خدایی نکرده مشکلی داشتع باشه اصلا با کمک وسایل هم نمیتونه بایسته تو جواب بالا کامل توضیح دادم چیکار کنی بخون 

من اینجوری راه انداختم دخترمو 

مرسی از جوابت .پنج شنبه برای واکسن بردمش مرکز بهداشت.کلی بهم چرت گفت .که ببرش دکتر مغز و اعصاب یا متخصص ارتوپد.اعصابم خورده.کلی اون روز گریه کردم.نمی دونم باید چه کنم؟تازگی اصلا دوست نداره رو پا نگهش داریم .دو هفته پیش برای چند ثانیه می تونست وایسه ها.خسته ام.تورو خدا التماس دعا.خودت این روزها رو گذروندی میدونی چی میگم

وای الانم رفتم تو تاپیک یکی از بچه ها .اینا رو که خوندم اعصابم بیشتر داغون شد.نوشته بودن بعد 13 ماهگی راه بره یعنی مشکلی هست.میگم دختر شما حرف زدنش خوب بود؟بچه من حرف زدنش بد نیست .فقط ما با راه رفتنش مشکل داریم.اعصابم الان خورد شد.نمی دونم باید چه کنم؟خسته ام

تازگی اصلا رو پا واینمیسته.دیروز هرچی کردیم بلند نشد.دست باباشو سفت گرفته بود.یه جا هم همسرم دستشو ول کرد نمیدونی چه جوری گریه می کرد که.سریع هم نشست سرجاش.اصلا تمایلی به ایستادن تکی نداره.

تازگی اصلا رو پا واینمیسته.دیروز هرچی کردیم بلند نشد.دست باباشو سفت گرفته بود.یه جا هم همسرم دستشو و ...

عزیزم بهداشت به منم چرت و پرت گفته بود اصلا نگران نباش 

دختر من ماشاالله خیلی زود حرف زد و الان که دو سال و ۵ماهشه کامل صحبت میکنه 

دختر منم توی ده ماهگی با کمک وسایل میایستاد بعد به گل دیگه فراموش کرد هرکاری کردم خودمو کشتم دیگه بلند نشد که نشد هرچی تلاش کردم فقط گریه میکرد و حرص میخورد ولی بلند نمیشد 

تا اینکه توی ۱۴ماهگی واسه پستونکش که بالای مبل بود با سختی بلند شد تا بگیرتش 

در کل همه بچه ها همینن یه کاری رو انجام میدن بهد چند وقت کلا انگار نه انگار اونکارو بلد بودن اینکه میگی قبلا میایستاده و الان اینکارو نمیکنه عادیه به نظرم 

تازگی اصلا رو پا واینمیسته.دیروز هرچی کردیم بلند نشد.دست باباشو سفت گرفته بود.یه جا هم همسرم دستشو و ...

دختر منم از نوزادی وقتی بلندش میکردیم رو پا فقط رو پنجه بود پاهاشو کامل زمین نمیزاشت .عزیزم اون تازه داره تجربه میکنه و کمی نگرانه واسه همین دست شمارو محکم میگیره و گریه میکنه 

عیبی نداره به گریش اهمیت نده دستشو بگیر بزار بلند بشه بعد رهاش کن یه بار که از پسش بربیاد دیگه براش لذت بخش میشه و خودش تکرار میکنه 

ببین چیزی تو وسایلش داره که خیلی دوسش داشته باشه و وابستش باشه از اون کمک بگیر دختر من به عشق پستونکش بلند شد 

عزیزم بهداشت به منم چرت و پرت گفته بود اصلا نگران نباش  دختر من ماشاالله خیلی زود حرف زد و الا ...

اتفاقا دختر منم 14 ماهگی برای اولین بار ایستاد.آره ادم حرص میخوره میبینه یه کاری رو بلندن بعد یهو فراموش میکنن یا تمایلی ازشون نیست .ماشالله که این همه خوب حرف میزنه.

2706