2726
عنوان

کیا بچه هاشون دیر راه افتادن ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11770 بازدید | 74 پست
اره عزیزم دستاش بگیرباهاش راه برو.بعدکم کم ول کن خودش چندقدمی میادهمیجورادامه بده.دخترمن تاقبلش هیچ ...

گلم واقعا ببخشید خیلی میپرسم دخترم دستاشو که میگیرم رو پنجه راه میره عیبی نداره ؟

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
چندتا ویدئو اموزشی هست تو گوگل بزن آموزش کمک به راه افتادن کودک من پسرمو با کمک این ویدئوها راه ان ...

ممنوت اره اینم به نظر خیلی خوب و موثر میاد ممنون عزیزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم واقعا ببخشید خیلی میپرسم دخترم دستاشو که میگیرم رو پنجه راه میره عیبی نداره ؟

خواهش عزیزم احتمالا میترسه ک پاشوکامل بذاره درست میشه کم کم.سعی نکن ب زورراه بندازیش عزیزم ولی میتونی تو زودراه افتادنش کمکش کنی

2728
خواهش عزیزم احتمالا میترسه ک پاشوکامل بذاره درست میشه کم کم.سعی نکن ب زورراه بندازیش عزیزم ولی میتون ...

ممنون از اینکه با حوصله جوابمو دادی عزیزم 

ان شاالله خدا دخترتو برات نگه داره 

دختر منم دیر راه افتاد منم نگرانی های شما رو داشتم تو فامیل هم همش می‌پرسیدم ب خصوص ک بچه های تو رنج سنی زیاد بودن اما جوابشونو نمی دادم بچه من دیر راه افتاد اما عوضش زود ب حرف اومد حالا همونایی ک هی تیکه مینداختن بچه هاشون اصل ب حرف نیفتادن هنوز ..هر بچه ای تو ی چیز قوی تو ی چیز ضعیف نگران نباش 

خدایا همه منتظرا ب زودی زود مامان بشن  
دختر منم دیر راه افتاد منم نگرانی های شما رو داشتم تو فامیل هم همش می‌پرسیدم ب خصوص ک بچه های تو رنج ...

دقیقا دختر منم نسبت به همسناش بیشتر و بهتر حرف میزنه و بسیار باهوش نشون داده تا الان 

دخترتون چند ماهگی راه افتاد عزیزم ؟

دقیقا دختر منم نسبت به همسناش بیشتر و بهتر حرف میزنه و بسیار باهوش نشون داده تا الان  دخترتون ...

من دخترم 18 ماهشه از آخرای 16 ماهگی دیگه خوب تونست راه بره تسلط داشت و میدوید.. نگران نباش عزیزم

خدایا همه منتظرا ب زودی زود مامان بشن  
کاش می نوشتی که عایا الان دخترتون راه افتاده یا نه؟؟که چرا مراحلی رو رفتید؟دختر منم 15ماهشه و هنوز ر ...

عزیزم دختر منم پایان ۱۷ماهگی راه افتاد 

الانم شکر خدا مشکلی نداره 

بازم سوالی داری بپرس من در خدمتم 

خداروشکر .چه حس خوبیه راه افتادنشون .دختر من فقط وسایل رو میگیره و بلند میشه اما نمی تونه وسایلو بگیره و راه بره.فقط یه جا سیخ وایمیسه .میشه بگی دختر شما تو 15 ماهگی در چه مرحله ای بود؟چه کارهایی می کرد؟کاری براش انجام دادید؟دارویی بهش دادید؟چه کارهایی کردید که زودتر بچه راه بیوفته..تورو خدا هرکاری می دونین بهم بگید.خودتون این روزا رو گذروندید و می دونین الان من چه حس و حالی دارم

دوستان برامون دعا کنید  الان هیچی تو دنیا به اندازه راه افتادن دخترم نمیتونه خوشحالم کنه

سلام عزیزم ممکنه بیای بگی دخترت کی راه افتاد چجور راه رفت چیکار کردی دختر منم 18 ماهشه راه نمیره کاردرمانی هم 2 ماهه میبرم بی فایده بوده نوتروپیلم میخوره

سلام عزیزم ممکنه بیای بگی دخترت کی راه افتاد چجور راه رفت چیکار کردی دختر منم 18 ماهشه راه نمیره کار ...

سلام عزیزم دختر من اخرین روز ۱۷ماهگی سعی کرد بایسته البته همش میفتاد ولی هی تشویقش میکردم دستشو میگرفتم تا بلند بشه بعد دستشو ول میکردم کم کم که تونست بابسته شروع کرد قدم برداشتن 

2706