2703
2553
عنوان

کیا بچه هاشون دیر راه افتادن ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11708 بازدید | 74 پست
دختر منم نسبت به سنش خوب حرف میزنه ببخشید پی پی کنه بهم میگه دندونم حدودا ۱۰ تا اینا داره ولی راه نم ...

عزیرم دستاش بگیرباهاش تا تا کن.من شوهرم همیکارکردبعددست دخترم ول کردراه افتادهمون مپقع

ببین استارتر ازمنم زیادمیپرسیدن منم گفتم ارث ازباباش برده

دکتر چیزی نگفت ؟

خود به خود راه افتاد یا کاردرمانی جایی هم بردی ؟

حدودا چند ماهگی بدون کمک ایستاد ؟

اگه یادت میاد لطفا بگو 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دکتر چیزی نگفت ؟ خود به خود راه افتاد یا کاردرمانی جایی هم بردی ؟ حدودا چند ماهگی بدون کمک ایستاد ...

همونکه  گفتم عزیزم شوهذم دستاشوگرفته بودوباهاش راه میرفت یه هوول کرددستاشو خودش رفت دیگ

بهداشت خیلی منوترسوندخداازشون نگذره.متخصص گف بچه مشکل نثاره خداروشکر ارثیه.شماهم نگران نباش عزیزم مه ...

ممنون گلم آخه من نمیدونم من یا شوهرم دیر راه افتادیم یا نه مادرمون هم یادشون نیست ولی همسرم نمیزاره دکتر ببرمش میگه بچه به این سالمی خداییش هم طی دو ماه قبل خیلی پیشرفت کرده 

گاهی میگم نکنه مشکلی داره  آخه دکترشم منو ترسوند ۱۳ ماهگی بردمش گفتم راه نمیره گفت تا دو ماه د ...

عزیزم اگه خیلی نگرانی یکی دو تا دکتر خوب ببرش. البته هنوز دیر نکرده بعضی بچه ها دیرتر راه میافتن. پاهاشو با روغن بادام یا سیاه دانه ماساژ بده و دستاش رو بگیر تا روی پاهاش وایسته و تشویقش کنید به راه رفتن و مهم تر از همه حفظ آرامش و خونسردی خودتونه. انشاالله که به زودی نازنینت راه میافته و نگرانیت برطرف میشه

2714
همونکه  گفتم عزیزم شوهذم دستاشوگرفته بودوباهاش راه میرفت یه هوول کرددستاشو خودش رفت دیگ

ببخش اینقدر سوال میکنم اون موقعی که شما اینکارو کردین میتونست مستقل بایسته یا نه ؟

ممنون گلم آخه من نمیدونم من یا شوهرم دیر راه افتادیم یا نه مادرمون هم یادشون نیست ولی همسرم نمیزاره ...

خب خداروشکرعزیزم خدای نکرده اگ مشکلی باشه ک نمیتونه پاهاشوحرکت بده.سیستم حرکتی بچه هاباهم فرق داره.بچه شمام مثل دخترمن تو زمینه های دیگ جلوتربوده درعوضش

عزیزم اگه خیلی نگرانی یکی دو تا دکتر خوب ببرش. البته هنوز دیر نکرده بعضی بچه ها دیرتر راه میافتن. پا ...

ممنون عزیزم 

چندتا ویدئو اموزشی هست تو گوگل بزن

آموزش کمک به راه افتادن کودک

من پسرمو با کمک این ویدئوها راه انداختم

دستمال میبستم دور شکمش خودم دستمالو از پشت میگرفتم باش راه میرفتم پسرم فکر میکرد داره خودش راه  میره جراتش زیاد شد راه افتاد 

بعد دو روز راه افتاد خیلی تاثیر داره 

امتحانش کن

دختر منم فقط چند ثانیه فعلا میتونه بایسته پس منم میتونم همینکارو بکنم که شما کردین؟

اره عزیزم دستاش بگیرباهاش راه برو.بعدکم کم ول کن خودش چندقدمی میادهمیجورادامه بده.دخترمن تاقبلش هیچ تلاشی حتی برا بلندشدن نمیکرد یه هو تلافی کرد

2706