2726
عنوان

کیا بچه هاشون دیر راه افتادن ؟؟؟؟

11773 بازدید | 74 پست

سلام 

دخترم توی ۱۶ ماهگیه تازه حدود ۲ ماه با کمک وسایل بلند میشه و راه میره چند روزم هست سعی میکنه بدون کمک بایسته و تعادلشو حفظ کنه ولی اغلب زمین میخوره 

خسته شدم بس که همه پرسیدن راه نیفتاده هنوز؟ میدونم مقایسه بچه ها کاملا اشتباهه ولی وقتی میبینم کوچکتر از دخترم راه افتادن نا خود آگاه یه جوری میشم دلم آشوب میشه   

اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بگین 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم تا ١٨ ماهگي وقت داره نگران نباش

میدونم بخدا 

دست خودم نیست البته دخترم ۴ دست و پا نرفت و نشسته حرکت میکنه 

2728
ميدونم حق داري اما هركي ميپرسه بگو دكتر گفته مشگلي نيست

گاهی میگم نکنه مشکلی داره 

آخه دکترشم منو ترسوند ۱۳ ماهگی بردمش گفتم راه نمیره گفت تا دو ماه دیگه با مکمل و ماساژ راه نیفتاد ببرش ارتوپد 

سلام.منو داداشم دوقولوهستیم.تو هموت دوران واسه راه افتادن من از داداشم دیرترراه افتادم.نمیدونم چندماهگی هست راه افتادن ولی خب چندماه طول کشید.بردنم دکتر و دکتر کلی ب مامانم حرف زد و گف راه میفته.....

تاجایی ک یادمه خیلی تیزتراز داداشم بودم حتی تو مسابقه های دو مون.نگران نباش عزیزم😍😍

نه عزیزم ارث.شوهرم دیرراه افتاده بودولی دخترتوچیرای دیگ خیلی جلوبود زود نشس زوددندون دراوردزودهم حرف ...

دختر منم نسبت به سنش خوب حرف میزنه ببخشید پی پی کنه بهم میگه دندونم حدودا ۱۰ تا اینا داره ولی راه نمیره اکثرا هم رو پنجه هست 

سلام.منو داداشم دوقولوهستیم.تو هموت دوران واسه راه افتادن من از داداشم دیرترراه افتادم.نمیدونم چندما ...

بخدا دلم میخواد بشینم گریه کنم 

2706