1177
44
عنوان

کیا بچه هاشون دیر راه افتادن ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 70 پست
دکتر چیزی نگفت ؟ خود به خود راه افتاد یا کاردرمانی جایی هم بردی ؟ حدودا چند ماهگی بدون کمک ایستاد ...

همونکه  گفتم عزیزم شوهذم دستاشوگرفته بودوباهاش راه میرفت یه هوول کرددستاشو خودش رفت دیگ

بهداشت خیلی منوترسوندخداازشون نگذره.متخصص گف بچه مشکل نثاره خداروشکر ارثیه.شماهم نگران نباش عزیزم مه ...

ممنون گلم آخه من نمیدونم من یا شوهرم دیر راه افتادیم یا نه مادرمون هم یادشون نیست ولی همسرم نمیزاره دکتر ببرمش میگه بچه به این سالمی خداییش هم طی دو ماه قبل خیلی پیشرفت کرده 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
گاهی میگم نکنه مشکلی داره  آخه دکترشم منو ترسوند ۱۳ ماهگی بردمش گفتم راه نمیره گفت تا دو ماه د ...

عزیزم اگه خیلی نگرانی یکی دو تا دکتر خوب ببرش. البته هنوز دیر نکرده بعضی بچه ها دیرتر راه میافتن. پاهاشو با روغن بادام یا سیاه دانه ماساژ بده و دستاش رو بگیر تا روی پاهاش وایسته و تشویقش کنید به راه رفتن و مهم تر از همه حفظ آرامش و خونسردی خودتونه. انشاالله که به زودی نازنینت راه میافته و نگرانیت برطرف میشه

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

همونکه  گفتم عزیزم شوهذم دستاشوگرفته بودوباهاش راه میرفت یه هوول کرددستاشو خودش رفت دیگ

ببخش اینقدر سوال میکنم اون موقعی که شما اینکارو کردین میتونست مستقل بایسته یا نه ؟

ممنون گلم آخه من نمیدونم من یا شوهرم دیر راه افتادیم یا نه مادرمون هم یادشون نیست ولی همسرم نمیزاره ...

خب خداروشکرعزیزم خدای نکرده اگ مشکلی باشه ک نمیتونه پاهاشوحرکت بده.سیستم حرکتی بچه هاباهم فرق داره.بچه شمام مثل دخترمن تو زمینه های دیگ جلوتربوده درعوضش

1156
عزیزم اگه خیلی نگرانی یکی دو تا دکتر خوب ببرش. البته هنوز دیر نکرده بعضی بچه ها دیرتر راه میافتن. پا ...

ممنون عزیزم 

چندتا ویدئو اموزشی هست تو گوگل بزن

آموزش کمک به راه افتادن کودک

من پسرمو با کمک این ویدئوها راه انداختم

دستمال میبستم دور شکمش خودم دستمالو از پشت میگرفتم باش راه میرفتم پسرم فکر میکرد داره خودش راه  میره جراتش زیاد شد راه افتاد 

بعد دو روز راه افتاد خیلی تاثیر داره 

امتحانش کن

دختر منم فقط چند ثانیه فعلا میتونه بایسته پس منم میتونم همینکارو بکنم که شما کردین؟

اره عزیزم دستاش بگیرباهاش راه برو.بعدکم کم ول کن خودش چندقدمی میادهمیجورادامه بده.دخترمن تاقبلش هیچ تلاشی حتی برا بلندشدن نمیکرد یه هو تلافی کرد

1189
اره عزیزم دستاش بگیرباهاش راه برو.بعدکم کم ول کن خودش چندقدمی میادهمیجورادامه بده.دخترمن تاقبلش هیچ ...

گلم واقعا ببخشید خیلی میپرسم دخترم دستاشو که میگیرم رو پنجه راه میره عیبی نداره ؟

چندتا ویدئو اموزشی هست تو گوگل بزن آموزش کمک به راه افتادن کودک من پسرمو با کمک این ویدئوها راه ان ...

ممنوت اره اینم به نظر خیلی خوب و موثر میاد ممنون عزیزم 

گلم واقعا ببخشید خیلی میپرسم دخترم دستاشو که میگیرم رو پنجه راه میره عیبی نداره ؟

خواهش عزیزم احتمالا میترسه ک پاشوکامل بذاره درست میشه کم کم.سعی نکن ب زورراه بندازیش عزیزم ولی میتونی تو زودراه افتادنش کمکش کنی

1184
خواهش عزیزم احتمالا میترسه ک پاشوکامل بذاره درست میشه کم کم.سعی نکن ب زورراه بندازیش عزیزم ولی میتون ...

ممنون از اینکه با حوصله جوابمو دادی عزیزم 

ان شاالله خدا دخترتو برات نگه داره 

دختر منم دیر راه افتاد منم نگرانی های شما رو داشتم تو فامیل هم همش می‌پرسیدم ب خصوص ک بچه های تو رنج سنی زیاد بودن اما جوابشونو نمی دادم بچه من دیر راه افتاد اما عوضش زود ب حرف اومد حالا همونایی ک هی تیکه مینداختن بچه هاشون اصل ب حرف نیفتادن هنوز ..هر بچه ای تو ی چیز قوی تو ی چیز ضعیف نگران نباش 

خدایا همه منتظرا ب زودی زود مامان بشن  
دختر منم دیر راه افتاد منم نگرانی های شما رو داشتم تو فامیل هم همش می‌پرسیدم ب خصوص ک بچه های تو رنج ...

دقیقا دختر منم نسبت به همسناش بیشتر و بهتر حرف میزنه و بسیار باهوش نشون داده تا الان 

دخترتون چند ماهگی راه افتاد عزیزم ؟

دقیقا دختر منم نسبت به همسناش بیشتر و بهتر حرف میزنه و بسیار باهوش نشون داده تا الان  دخترتون ...

من دخترم 18 ماهشه از آخرای 16 ماهگی دیگه خوب تونست راه بره تسلط داشت و میدوید.. نگران نباش عزیزم

خدایا همه منتظرا ب زودی زود مامان بشن  
1183