2726

سلام بچه ها .

من می خوام چند تا قالب برای کیک و شرینی بگیرم اما نمی دونم چه نوع قالبی بهتره ؟سیلیکونی یا فلزی ؟معمولا چه طرح قالبی کاربرد بیشتر داره؟اگه عکس قالب هاتون رو دارید هم بزارید .ممنون 

سلام برای کیک حتما قالب فلزی بگیر ...قالب کمربندی گرد.من قالب سیلیکونی گرفتم برای کیک اصلا خوب نیست خیلی پشیمونم واقعااا

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گرد قفل دار بگير برا چيز كيكم خوبه

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2728

من آشنا به خوردنشم😁

سیلیکونی بهتره قلب خوبه عروسکی نگیرین سمت گوشاش میسوزه موقع درآوردنشم اذیت میشین دوستان بالا گفتن فلزی بهتره منو جدی نگیر😁

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

من خودم برا کیک و اینا فلزی رو بیشتر میپسندم سیلیکونی برا دسر یا کیک کاراملیو اینا ....

اوه تا دلت میخواد طرح این روزا هست تو بازار ولی برا کیک ساده و اینا قالبای گرد تو خالی بیشتر بابه

قالب کیک باید فلزی و سنگین باشه یعنی کف و بدنه هاش کلفت باشه اینجوری حرارت یکنواخت پخش میشه و کیکت قشنگ پف میکنه و پخته میشه

قالب گرد خوبه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

قالب فلزی بگیر تهش هم کاغذ روغنی بزار راحت درمیاد.من یک قالب مستطیلی ۲۵ در ۳۵ دارم که باهاش کیکهایی مثل کیک اعداد و حروف درست میکنم.قالب گرد با قطر ۲۶ و ۱۸ هم دارم که کیک دو طبقه درست میکنم

یه قالب گرد به قطر بیست سانت ارتفاع هشت البته تقریبی چون اکثر کیک موادشون برا این قالب مناسب هست تا حداکثر پف داشته باشه چون اگه موادت نسبت به ظرفت کوچیک باشه پف نمیکنه بهتر گمربندی باشه ویه قالب که وسطش خالی میشه شکلشم یه جوری هلال مانند جنسشم تفلون خوبه

عاشقی جرم قشنگیست به انکارش مکوش
2706