2726

سلام قالیشویی دریا عالییییه

من چندروزپیش به توصیه یکی ازهمسایه ها چندتا قالی دستباف گرون قیمت رو دادم به قالیشویی دریا امروزآوردن تحویل دادن خیلی راضیییی بودم چونکه مودب بودن وبه موقع وباهزینه مناسب کاروانجام دادن دلم نیومدمعرفیشون نکنم همه جای تهران هم سرویس دارن اینم شمارش .

۷۷۱۹۱۷۲۴

۲۲۱۴۷۹۳۲

۸۸۳۶۷۰۹۳

۴۴۳۵۳۱۸۸

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️

من و مادرم چندین سال مشتری قالیشویی اقدسیه هستیم فرش دستباف و ماشینی دادم ‌خیلی تمیز‌وخوب‌میشورندوبرخورد پرسنلشون عالی بوددرظمن همه جاتهران سرویس دارند امیدوارم تونسته باشم کمک کنم دوتاازشمارهاشون میذارم.۷۷۱۳۹۱۸۰و۸۸۵۲۱۵۱۶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قالیشویی آبرنگ محشره👌

منم به توصیه یکی از همسایه هام که تاجر فرش توی بازار فرش فروشاست چند تخته فرش دستبافت ابریشمی و ماشینی برای شستشو و لکه بری و ریشه بافی دادم بهشون بعد از چند روز واسم اوردن خیییلی عااالیه شده فرشام واقعا کارشون فوق العاده تمیزه من اینجا رو پیشنهاد میکنم همه جای تهران سرویس و شعبه داره تلفونشو میزارم.

۲۲۴۰۴۵۹۶

۴۴۸۴۷۵۱۱

۷۷۷۰۳۴۱۵

۸۸۸۶۶۱۴۹

2728

توی این قسمت هم برام اوکی کنید.

قالیشویی دریا کارشون فوق العاده تمییییزه

منم ازشون سرویس گرفتم خیلیییی عالی بود پیشنهادت

اینم شمارش.

۷۷۱۹۱۷۲۴

۲۲۱۴۷۹۳۲

۸۸۳۶۷۰۹۳

من شرق هستم

سلام.

به نظر میاد اینایی که رگباری تبلیغ می کنند و لینک هم میزارند ، از خود قالیشویی باشند و گرنه مخاطب معمولی ، اینجوری راجع به یه قالیشویی پست نمیذاره.

من چند روز پیش قالی های دستباف گرون قیمتی رو به توصیه یکی از همسایه ها دادم قالیشویی ونک.

دیروز آوردند و انصافا هم قیمتشون و هم کارشون خیلی خوب بود.

این تلفنش : 09195075071  و  3-88642212

سلام من گیشا هستم فرشامو دادم به قالیشویی  البته شمارشونو از پیک برتر برداشتم واقعا کارشون تمیزه قیمتشونم نسبت به جاهای دیگه مناسبه سرویس دهیشونم خوبه من به دوستان توصیه میکنم اینم شمارشونسرویسشونم سراسر تهرانه

2706