2726

سلام بچه ها، كسي هست با كلومفين توي همون ماه اول بچه دار شده باشه بدون امپول؟؟؟؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم امپول نزدم.

البته بهتره دکترت بهت بگه چون ممکنه تخمک آزاد نشه و تبدیل له کیست بشه

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
2728
نه عزیزم امپول نزدم. البته بهتره دکترت بهت بگه چون ممکنه تخمک آزاد نشه و تبدیل له کیست بشه

والا من اصلا موندم تخمك گذاريم اين ماه انجام شده يا چي؟!

اخه دكترم سونو واژينال كرد گفت روز ١١ و ١٢ و ١٣ اقدام كن من از روز ١٤ تا امروز كه روز ١٩ همش حالتهاي تخمك گذاري برام مياد و ميره، گيج شدم موندم چه خبره؟ 🤔

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
من بدون امپول ماه اول البته تنبلی تخمدان داشتم تا یک سال دوفاستون و متفرمین میخوردم .

ااا پس ممكنه يعني؟ اخه من ٦ تا فوليكول داشتم، دكترم ترسيد خرگوش بشم بهم امپول نداد😔 

گفت اين ماه بدونه امپول

من ماه اول

بدون آمپول دکترم گفت سونو هم نمیخواد بری استرس میگیری

البته در کنارش از چند ماه قبل بهم قطره ویتاگنوس و دوتا متفورمین و برموکریپتین (یک چهارم)هم داده بود

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
خرگوش نمیشی اونم ۶ تا من از خودم دوقلو شد بدون امپول خدارو شکر تو هم انشاءالله نتیجه میگیری 

ايشالا 

منم دوقلو دوست دارم خيلييييي😍😍😍

من ماه اول بدون آمپول دکترم گفت سونو هم نمیخواد بری استرس میگیری البته در کنارش از چند ماه قبل بهم ...

اااا چه خوب 

خدا كنه منم اين ماه جواب بگيرم دوقلو 😁

اااا چه خوب  خدا كنه منم اين ماه جواب بگيرم دوقلو 😁

انشالا

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
2706