2733
2734
عنوان

گروه لاغري تا عيد

652 بازدید | 84 پست

سلام دوستان عزيز 

تا عيد چيزي نمونده به نظرم گروهي لاغر شدن خيلي راحته كسي پايه هست؟

خدا جون من میدونم که خیلی تا حالا شرمندم کردی هر چی که خواستم بهم دادی اگه به صلاحمه نی نی کوچولومو هم بده🌹🌹🌹🌹🌹👶👶👶❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هستم

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
2731

مممن بعده عقدم واقعا خیلی چاق شدم از ۵۵ کیلو به ۷۴ رسیدم لباس عروس تو تنم خوب نمیشه میخام لاغر شششششممممم

خدایا به دلم ارامش بده تا به شوهرم اعتماد کنم منه شکاک😭 اونم اگه چشاشو مثل پنکه سقفی تو خیابون چرخوند از کاسه درار😌

من ده كيلو كم كردم ولي پنج كيلو ديگه بايد كم كنم

خدا جون من میدونم که خیلی تا حالا شرمندم کردی هر چی که خواستم بهم دادی اگه به صلاحمه نی نی کوچولومو هم بده🌹🌹🌹🌹🌹👶👶👶❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2738

من می‌خوام تا عید ده کیلو کم کنم

کلا باید سی کیلو کم کنم

بچه هم شیر میدهم😁

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
2706