2726

طعم غذا توش خوشمزه تره يا بهتر پخته ميشه ؟

نميشكنه رو حرارت يا بايد با شعله پخش كن باشه 

به نظرتون ديگ سنگي بگيرم يا مسي ؟؟؟؟

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دارم 

هم خوشمزه میشه هم بهتر جا میفته

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2728
اگر ميخواي مرتب استفاده كنيً مسي بگير چون سنگينه اذيت ميشيً، وليً طعمش واقعا عاليه ما داريم وليً شاي ...

اقاهه ميگفت ، غذا زودتر تو ديگ سنگي ميپزه  راست ميگفت يانه ؟😀

اره زودتر میپزه

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
اقاهه ميگفت ، غذا زودتر تو ديگ سنگي ميپزه  راست ميگفت يانه ؟😀

ي جورايي اره، يكم طول ميكشه داغ بشه كلش وليً حساب كن مثل كوره عمل ميكنه داغ كه ميشه حسابي پخش ميكنه گرمارو 

من دارم  هم خوشمزه میشه هم بهتر جا میفته

نميشكنه ، بعد مثلا برا قيمه پياز همه چيز رو تو همون تفت بديم ، يا تو ظرف ديگه موقع پخت بزاريم تو اون ؟؟؟

من جدا سرخ میکنم بعد میریزم توش 

ظروف مسی فقط سعی کن لیوانشو بگیری که آب رو پاک میکنه

استفاده از بقیه ی ظروفش باعث میشه مس توی بدن زیاد بشه و باعث اختلال و بیماری و اینا میشه

من تو دیگ روی یا چدن میپزم بخوام بگیرم استیل یا سرامیک و گرانیت و اینا میگیرم

دیگ سنگی هم یه چهار نفره دارم که توش دیزی سنگی پختم عالیه😊😊

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ظروف مسی فقط سعی کن لیوانشو بگیری که آب رو پاک میکنه استفاده از بقیه ی ظروفش باعث میشه مس توی بدن ز ...

چدن  اينا زياد دارم 

امشب رفتم نمايشگاه مس و ديگ سنگي بود خيلي خوشم اومد مخصوصا از سنگيه اخه توش قورمه بود داشت ميپخت عالي بود 😀

2706