1147
1292

طعم غذا توش خوشمزه تره يا بهتر پخته ميشه ؟

نميشكنه رو حرارت يا بايد با شعله پخش كن باشه 

به نظرتون ديگ سنگي بگيرم يا مسي ؟؟؟؟

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

مامان من مسی داره خیلی خوبه.انقد خوشم میاد توش غذا میذراه😆

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

اگر ميخواي مرتب استفاده كنيً مسي بگير چون سنگينه اذيت ميشيً، وليً طعمش واقعا عاليه ما داريم وليً شاي ...

اقاهه ميگفت ، غذا زودتر تو ديگ سنگي ميپزه  راست ميگفت يانه ؟😀

1291

ي جورايي اره، يكم طول ميكشه داغ بشه كلش وليً حساب كن مثل كوره عمل ميكنه داغ كه ميشه حسابي پخش ميكنه گرمارو 

من دارم  هم خوشمزه میشه هم بهتر جا میفته

نميشكنه ، بعد مثلا برا قيمه پياز همه چيز رو تو همون تفت بديم ، يا تو ظرف ديگه موقع پخت بزاريم تو اون ؟؟؟

سياه نميشه ديگ مسي ؟

ن سیاه نشده الان دوساله داره

پرسپولیس...مگه از اسم تو قشنگتر تو این دنیا هست؟😊...جونِ دلم قهرمانیت مبارکت باشه😍نوش جون هممون😌...چقد قشنگه لحظه ای ک جامو تقدیمت میکنن...هوادارا جیغ و سوت میزنن..بعضیا ناراحت😒و من غرق در گریه و خنده😢حالمو نمیفهمم..اما میدونم ک نمیخام اون لحظه تموم شه...میخام زمان متوقف شه و من غرق تماشای ابهت تو باشم...از نظر من آسمونم سرخش قشنگ تره😍😍پرسپولیسم باش و بمون ک من با تو نفس میکشم😔😔
1320

ظروف مسی فقط سعی کن لیوانشو بگیری که آب رو پاک میکنه

استفاده از بقیه ی ظروفش باعث میشه مس توی بدن زیاد بشه و باعث اختلال و بیماری و اینا میشه

من تو دیگ روی یا چدن میپزم بخوام بگیرم استیل یا سرامیک و گرانیت و اینا میگیرم

دیگ سنگی هم یه چهار نفره دارم که توش دیزی سنگی پختم عالیه😊😊

ظروف مسی فقط سعی کن لیوانشو بگیری که آب رو پاک میکنه استفاده از بقیه ی ظروفش باعث میشه مس توی بدن ز ...

چدن  اينا زياد دارم 

امشب رفتم نمايشگاه مس و ديگ سنگي بود خيلي خوشم اومد مخصوصا از سنگيه اخه توش قورمه بود داشت ميپخت عالي بود 😀

1226
چدن  اينا زياد دارم  امشب رفتم نمايشگاه مس و ديگ سنگي بود خيلي خوشم اومد مخصوصا از سنگيه ...

من توش قورمه سبزی میپزم انگشتاتو میخوری😅

شکستن دل به شکستن استخوان دنده می ماند 😣از بیرون همه چیز روبراه است اما هر نفسی که میکشی دردیست که میکشی 😢😢
من توش قورمه سبزی میپزم انگشتاتو میخوری😅

واي دهنم اب افتاد 😋😋

مامان بزرگ عزيز قيمتش رو حدودا ميدونيد 

يه كوچولو گفت ٦٠تومن 

نه فرقی نداره فقط بهتر جا میفته من دارم اتفاقا امشبم توش آبگوشت گذاشتم همه خوابن والا عکس میذاشتم

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
نه فرقی نداره فقط بهتر جا میفته من دارم اتفاقا امشبم توش آبگوشت گذاشتم همه خوابن والا عکس میذاشتم

نوش جونتون 

1290