2733
2734
عنوان

شادی خندان هستم، یک توضیح

5472 بازدید | 521 پست

سلام به همه دوستان

من لازم دیدم یک توضیحی رو بدم.

ظاهرا حضور من در جشن سایت و یک صحبت دو جمله ای که بقیه دوستان هم داشتن ، خواب رو از چشم چند کاربر ربوده و آرام و قرارشون رو بر هم زده  که از هیچ تهمت و افترایی فرو گذار نمی کنن .

من رو متهم می کنن به حرف منشوری زدن و وقتی بخاطر گزارش پستشون ، بهشون تذکر داده میشه میان از چهره پوشالی😂😂😂😂  داد سخن میگن تا التیامی بر زخم روحشون باشه.

سرکار مثلا خانم محترم، توی تاپیک خودت هم گفتم من اگر اهل منشور و مخروط بودم مثل خودت قطع دسترسی می شدم تا با کاربری جدید بیام و پشت سر این و اون حرف بزنم.

من نیازی نمی بینم به شخص شما یا هیچ کس دیگه مدرک تحصیلی یا رده شغلی یا .... رو اثبات کنم تا شما بفهمی که من پوشالی هستم یا واقعی

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

کاربر دیگه ای هی به من تهمت فریب در انتخابات رو زده و باز بخاطر دعوت به جشن حرف از همسویی با فلان جبهه می زنه. این که شما قدرت تشخیص نداشتی و بقول خودت فریب خوردی، هیچچ ربطی به من نداره، مشکل از سطح ادراک خود شماست

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شام چی دادن؟؟؟😁😁😁

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2728
کاربر دیگه ای هی به من تهمت فریب در انتخابات رو زده و باز بخاطر دعوت به جشن حرف از همسویی با فلان جب ...

مگه گفتی به کی رای بدن

بی بی چکم که منفی شد گفتم بیخیال دیگه پوستم کلفت شده ولی یه صدایی اروم میگه   دروغ بده  حتی به خودت          
2738

سلام خوبی عزیزم 

مگه شمام بودی؟ 

خوش گذشت ؟

تعریف کن

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

این تاپیک رو زدم که بگم هر کس احساس می کنه من با حضورم در یک جشن سه ساعته و صرف نصف یک دلمه و یک کفگیر برنج، حقش رو خوردم ، لطف کنه شماره حسابش رو بگذاره تا بنده هزینه یک وعده ناهار در نارنجستان و هتل اسپیناس و امثالهم رو به حسابش بریزم ، بلکه دست از سر من برداره

2706