2726
عنوان

راننده تاکسی و پیر مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم اون وسط میگفتم

آقای راننده مطمعنن شماکاری کردی که زنت سمت کسی دیگه رفته😆

هرچنداینکاروقبول ندارم ولی واسه دفاع ازحقوق خانمهامیگفتم😎

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2728

حالا دوستان جو نگیردتون۰ از کجا معلوم داستان نبافته۰ شاید خودش خیانت کرده زنه ولش کرده ۰ اینجور مواقع همه معتقدن همه تقصیرا گردن طرف مقابلشون بوده 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
نمیخوای بگی؟

زیر لفظی میخواد!

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
هی از پیر مرده اصرار که اشکال نداره اشتباه کرده هی از مرد راننده انکار که نه من دیگه همچی زنیو نمیخا ...

اگه چیز زشتی گفت نگو مرد تو تاپیکه😥😐😐😐😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
الان چکار کنم بگم یا نه توهین کرد به خانوما که من عصبی شدم ولی به خانومای متشخص ن 

بگو دیگه مسخره کردی مارو

عشقم😍 زندگیم😍 نفسم😍  تویی همسر مهربونم😘😘😘😘😍😍😍😍 باردار نیستم
الان چکار کنم بگم یا نه توهین کرد به خانوما که من عصبی شدم ولی به خانومای متشخص ن 

اگه میخواستی نگی چرا تاپیک زدی؟!!!

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2706