2703
2553
کسی در مورد موسسه ی زبان هرمس اطلاعاتی داره؟یا موسسه ی خیلی قوی که در کوتاه ترین زمان ممکن بتونه زبان را آموزش بده تا زبان آموز در حد تافل بتونه برسه؟
در مورد هرمس اطلاعی ندارم ولی اگر می خواهی زبان را سریع پیش بری می تونی یکی از موسسه های کیش یا سفیر را انتخاب کنی و کلاسهای هر روزش را بری ولی تنها کلاس رفتن موثر نیست بایستی روزانه 3-4 ساعت مطالعه داشته باشی و پشت کار اگر این کار را بکنی خوب خیلی خوب به نتیجه می رسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رزا جان من شعبه گیشا رو رفتم برای ثبت نام
و از یکی دوتا از دانشجویاش سوال کردم که راضی بودن...

من با کیش موافق نیستم با اینکه خودم زبانم رو تو کیش تموم کردم!
اولا زبان هر روز خسته ات میکنه مخصوصا اگه متاهل باشی یا کار بیرون از خونه داشته باشی
دوما تعداد دانشجویاش گاها به 25 نفر هم میرسه و این برای 1.45 ساعت اموزش یعنی فاجعه!!!

اگر هرمس رو تحقیق کردی و خوبه برو اینم سایتش
http://www.hermes.ir/
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

2456
اگر کسی می خواهد زبان رو سریع یاد بگیره معلم خصوصی خیلی جوابهاگر هواستین من دو نفر رو میتونم بهتون معرفی کنم تو کمترین زمان ممکن یعنی 3-4 ماهه یاد بگیرین.اگر اینستا دارین:melika.nouri , mina.nouri رو ببینین.
2714
اگر کسی می خواهد زبان رو سریع یاد بگیره معلم خصوصی خیلی جوابهاگر هواستین من دو نفر رو میتونم بهتون معرفی کنم تو کمترین زمان ممکن یعنی 3-4 ماهه یاد بگیرین.اگر اینستا دارین:melika.nouri , mina.nouri رو ببینین.

به نظر من اسم آموزشگاه مهم نیست سیستم آموزشی مهمه من دخترمو یه آموزشگاه تو میدون جمهوری میبرم  اسمش پارس اندیشان سفیر پایتخته که کارشون عالیه کلا برای تمام سطوح ثبت نام میکنند و مخصوصا کلاسهای خردسالانشون خیلی عالیه همزمان با موزیک و شعر و قصه کلیزبان دخترم پیشرفت کرده