2737
2734
عنوان

دبستان دخترانه خوب تو بندر عباس

14759 بازدید | 26 پست

سلام خانما ما قراره به بندر عباس مهاجرت كنيم دخترم كلاس اول ميره يه دبستان عالي ميخوام كه تكاليف تو خونه نيارن شهريه اش مهم نيس همچين مدرسه اي تو بندرعباس هست؟؟

یه مدرسه ایی هست که کلا کیف در مدرسست،بچها بیشتر میمونن اونجا ،تکالیفشونم انجام میدن،دختر عموم اونجا بود ولی امسال مدرسش رو عوض کردن،دلیلش رو نمیدونم

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کیف در مدرسه یدونه تو ازادگانه ولی الکیه انگار تکالیف همه تو خونست

همه تكاليف كه نيس يه برگه ميدن واسه تمرين تو خونه جز اون چيزي ندارن بلاخره والدين هم بايد بدونن روند تحصيل بچه در چه حده

2738
ثبت نام کردی دخترت رو؟ کدوم مدرسه ؟ منم دنبال مدرسه خوبم دخترم کلاس اوله

نه هنوز امسال ميره اول هنوز سردرگمم حداقل اگه اونجا بودم ميرفتم مدارس از نزديك ميديدم با معلم شون حرف ميزدم شما كه ميتوني راحت بري 

اگه همون کیف در مدرسه ثبت نام کردی میشه هزینش رو بگی ممنون

امروز زنگ زدم به يه مدرسه هوشمند گفت كلا بندر كيف در مدرسه نداره قبلا داشت تقاضا نداشت كنسل كردن الان تمام تكاليف رو خونه ميبرن مشق دارن خيلي نا اميد شدم😔😔😔

نه هنوز امسال ميره اول هنوز سردرگمم حداقل اگه اونجا بودم ميرفتم مدارس از نزديك ميديدم با معلم شون حر ...

درست جواب نمیدند میرم از سطح معلما بپرسم میگند بچه ها تو مدرسه کمد دارند کمد می خوام چی کار دنبال مدرسه و معلمم خوبم تعریف الکی میکنند 

درست جواب نمیدند میرم از سطح معلما بپرسم میگند بچه ها تو مدرسه کمد دارند کمد می خوام چی کار دنبال مد ...

اون که مشخصه،داستان ماست فروشه،ولی برو از مادرایی که میان بچه هاشونو ببرن راجبه معلم بپرس من مدرسه پرسشگران خلاق ثبت نام کردم متاسفانه هیچ اطلاعاتی هم ندارم مجبور بودم دیگه

2706