2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختره احتمالا نی نیت 

اما من خیلیا رو دیدم بچشون پسر بود و گوجه نمک زده میخوردن . تازه من رو دخترم اصلا گوجه نخوردم اونم نمک زده

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
والا من تو بارداری تا گوجه میخورم داخل دهنم دونه میریزه. نمیدونم چه دردیه.

گوجه گرمیه مثل بادمجون

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738
اخه بقیه که میخورن هیچیشون نیس. یعنی چی سمیه.

آره دوتا زن عموم هم خوردن بدنشون پر دونه شد میگن چون یه سمی بهشون میزنه باغبون که زود رشد کنه و بازارش کساد نمونه

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
جدی

اره گوجه گرمیه از سم نیست اگه اینطور باشه بچه ها که گوجه میخورن همه باید مریض بشن 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

منم نمک زیاد دوس داستم دختره

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش