2726
عنوان

لطفا بیاید راجب ازمایش پسرم😢

334 بازدید | 30 پست

کم خونیش خیلیه یعنی😢😢حالا چی کنم 😢😢😢قطره اهن ندادم ب خاطر دندونش😢

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه فقط چیزایی که خونسازه بیشتر بهش بده تقویت شه

دکتر آزمایشگاه گفت کم خونی داره 😢چه چیزایی خوبه بدم؟

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        
2728
چند سالشه؟چرا ندادی خب خارجی میدادی  من الان خارحی میدم نوشته که خیلی ریز بود نتونستم بخونم ...

یک سالشه . مگه خارجیش سیاه نمیکنه؟ اسمش چیه؟الان نوشته هاشو مینویسم میفرستم

خوبه که فقط یکم بالاتر بره بهتره چیزای خونساز بده و ببر دکتر کمکت کنه

باشه مرسی

نه بابا خوبه

نمیدونم والا😢

کم خونیش شدید نیس عزیزم ولی پایینه یه مقدار.عدس سبز آجیل پسته خام جگر سبزیجاتی که برگشون شبز تیرس مثل اسفناج گوشت قرمز میوه جات بهش بده که جذب آهنو ببره بالا

♥گل پسر مامان عاشقتم زود بیا تو بغلم♥

عدس بپز بزار ابش ی کم غلیظ بشه بده بخوره 

اهن داره 

اسفناج

تمام مغزیجات 

اون اب عدس رو هفته ای سه بار بده بخوره 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

هموگلوبینش 10 باید بین 10 تا 14.5 باشه

Mcv 72 باید بین 73 تا 91 باشه

Mch 22 باید بین 24 تا 30 

2706