2726
سلام مامان آوا جونم خیلی ازت ممنونم که همیشه به سوالام جواب میدی راستش تو تایپک خودمون پرسیدم کسی جوابمو نداد خیالمو راحت کردی تا حالا معضل لکه بینی رو داشتم و حالام جفت و سرکلاژ امیدوارم نی نی گلت هرچه زودتر به خوبی و سلامتی به دنیا بیاد

از ماهرخ جون و بقیه دوستامم ممنونم که جوابمو دادین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من الان هفته 24 ام هفته 16 سونو دادم جفتم پایین بوذ خواهرم ماماست میگه از این مورد توی ماههای اول بارداری زیاد پیش میاد بعد خودش میره سرجاش فقط چند نکته اول اینکه اصلا به هیچ وحه نباید ن ز د ی ک ی کنید دوم زیاد از پله ها بالا پایین بری و سوم استراحت کن همه اش دراز یکش سعی کن کمتر بشینی انشالله مشکلی پیش نمیاد توکلت برخدا باشه
بچه ها سلام من الان در هفته 18 بارداری هستم هفته ی 15 لکه بینی داشتم رفتم سونو گفتن جفت پایینه دو هفته استراحت داد وشیاف سیکلوژست ولی از اون به بعد میرم سر کار فقط چون پرستارم و باید زیاد کار کنم نگرانم لطفا راهنماییم کنید
خدایا پروردگارا دستانم را رها مکن ...من برای آرامش به تو محتاجم
سلام بچه هاانشالاه همتون به سلامتی این دوران روگذرونده باشید منم جفتم پایینه خونریزی دارم هفته 24 هستم دکترگفته فقط استراحت مطلق وزدن امپول پرولوتن هفته ی بار خیلی نگران کسی شرایط منوداشته اگه استراحت کنم بهترمیشم درضمن می تونم ازپوشاک برای خونریزی هام استفاده کنم
بچه ها منم جفتم پایین بود اون موقع دکترم گفت از پله نباید خیلی بالا و پایین بری

ناگفته نماند که اون موقع خونه ما خیلی پله داشت شاید اونم بی تاثیر نبود

گفت اگه خونریرزی کنی باید استراحت مطلق شی
البته با لطف خدا هیچ مشکلی برام پیش نیومد و بارداریمو به سلامت به پایان رسوندم

ایشالله شما هم به سلامتی این دوران رو طی کنید
برای چراغ های همسایه هم نور آرزو کن ....

قطعا حوالی خانه ات روشن تر خواهد شد...
سلام
پگهای جادویی بادی کارترز مناسب سیسمونی...یه پگ با قیمت مناسب برمیداری همه سایزی توش هست..
فعلا مخصوص پسرا..فردادخترونه هم میذارم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=462138&PageNumbe=1
میلم بلوک شده..لطفا ایمیل ندید..
سلام به همه دوستان من تو هفته 13 جفتم سیرکولار(plasenta circular)نشان داد همش سر کار بودم روزی 8 ساعت ولی نشسته پشت کامپیوتر و پاهام رو چهارپایه زیر میز بود.هفته 17 دوباره رفتم سونو جفتم سر راهی کامل شده بود(complete privea)خیلی ترسیده بودم انگار دنیا رو سرم خراب شد.تا حدود یه 15 روز استراحتمو زیاد کردم سرکار همش نشسته.کار سنگین نمی کردم.پیاده رویم اصلا.فقط آشپزی و شستن ظرف.زیاد سر پا نبودم خوشبختانه تو هفته 22 دوباره رفتم سونو جفتم رفته بود بالا خلفی شده بود. نباید نگران باشین خیلی فقط به خودتون سخت نگیرین الانم تو هفته 27 هستم و خوشبختانه همه چی خوبه.نگران نباشید و امیدوار.
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
2706