2733
2734
عنوان

به نظرتون طلاق بگیرم یا ادامه بدم؟

3245 بازدید | 100 پست

از شوهرم ۹ سال کوچکترم.خودم ۳۶ سالمه و بچه نداریم.حدد ۵ ساله که ازدواج کردیم.تا حالا چندبار خواستم جدا بشم.معایبش اینه که بسیار مغروره و کسی رو حرفش نباید حرف بزنه.قوانینی تو خونه میگذاره و من فقط باید گوش کنم وگرنه شدید دعوا داریم .مثلا من اجازه ندارم بعداز غروب آفتاب بیرون از خونه باشم.دو تاسه تا نصفه روز بیشتر نباید برم سر کار.توی حجاب هم خیلی سخت گیره.وسواس نجس وپاکی داره.مهمتر ازهمه وقتی عصبانی میشه داد میزنه و توهین میکنه و بهم حمله میکنه و کتک میزنه.خیلی درونگرا و کم معاشرته.

طوریکه همه این ۵ سال به جز خانواده درجه یک هیچکس ناهار و شام خونه مانیومده.زود جوش میاره و عصبانی میشه. حرف و شادی همسرش خیلی براش مهم نیست .در درجه اول حرف مادرش ورضایت اون براش مهمه. جلوی جمع به صورت خوشایند و حمایتگرانه باهمسرش برخورد نداره.کلا افکار یهمرد قدیمی مال صدسال پیش رونسبت به زن داره.

محاسنش هم اینهاست: بسیار چشم پاکه.بسیا اهل لقمه حلاله. اهل هیچ کار خلاف و مشروب وحتی سیگار نیست.ظاهر خوبی داره.موقعیت شغلی و اجتماعی بسیار عالی  داره.خسیس نیست. بالاترین سطح تحصیلات رو داره. به واسطه اون منم تونستم گرین کارت بگیرم. به لحاظ تمکن مالی هم خوبه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرین کارت داری اینجا چیکار میکنی با این شوهر بد اخلاق کتک زن 😓

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2731

برای طلاق دیر نمیشه

ایشون با رواندرمانی خیلی بهتر میشه و تغییر میکنه

بهش کمک کن 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بذارش تو تنگنا که تغییر کنه. با تهدید به جدایی و..

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2738

ادامه بده به زندگیت.

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
بابا این مرد مرده زندگیه چجوری دلت میاد طلاق بگیری ... مگه اینکه دوسش نداشته باشی...

کتک میزنه مرد زندگیه😕

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706