2733
2739
عنوان

کسی تا حالا باغ کتاب رفته؟

800 بازدید | 9 پست

من میخوام پسرمو ببرم باغ کتاب، چهار سال  نیمشه. کسی تا حالا رفته؟ چطور جائیه؟ مناسب‌ترین قسمتش برای بچه‌ها کدوم قسمتشه؟

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
من نرفتم هنوز چون پسر يكسال و نيمشه اما دوستام رفتن خيلي بچه هاشون دوست داشتن.زنگ بزن بهت ميگن چه بخ ...

ممنون جودی جان.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتماً بريد خيلى عاليه، همين كه تشريف ببريد خودتون متوجه ميشيد كجاهاش مورد علاقه و مناسب پسرتون هست

خدايا هركى هر چى واسه من و زندگيم آرزو ميكنه اول قسمت خودش كن.❤️🙏🏻 الهى هر كس به وسعت نيت قلبيش از زندگى سهم داشته باشه.💐💐
2731

من رفتم. برای بچه ها خیلی خوووبه. مجسمه ی همه شخصیت های کارتونی و یه بخشای برای بچه ها دراه خیلی جالبه.
من البته بچه ندارم ولی جای بسیار خوب و بزرگ هم برای خودتون هست هم برای بچه ها.
تو اینترنت هم میتونی عکساش رو ببینی.

من دخترامو بردم بامزه است مخصوصا برای 6 سال به بالا خیلی عالیه

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
2738

سلام منم پارسال پسرمو بردم خیلی دوست داشت البته پسر من شش سالشه من همیشه پسرمو میبردم نمایشگاه کتاب ولی پارسال که بردم باغ کتاب تصمیم گرفتم دیگه نمایشگاه کتاب نبرمش وبجای نمایشگاه بریم باغ کتاب 

من پسرمو سفر علمی هم بردم ولی من احساس میکنم سفر علمی مناسب بچه چهار ساله نباشه 

فقط سینما سه بعدیش برای بچه های کوچیک خوب بود