2733
2734

تاپيك ميشناسم ولي گروه تل گ را م  نه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای منم دلم میخواد لاغــــــــــــــــر شم نمیزاره شوهرم اهههههه

من بعد زایمان داغون شدم😭😭

به منم میگه لاغر نکن بچه شیر میدی

ولی دیگه واقعا روحیه ام بهم ریخته😔

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1485697/کالری-شماری-دسته-جمعی-چاقها-و-لاغرها-شعبه-۳?postId=51438014

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2738
من بعد زایمان داغون شدم😭😭 به منم میگه لاغر نکن بچه شیر میدی ولی دیگه واقعا روحیه ام بهم ریخته😔

والا من زایمان نداشتم فقط سقط داشتم اونم چنتا

وزن 65 با قد168 دارم که همسرم دلش نمیخواد لاغر شم میگه دلم میخواد وقتی میخندی چشات خط بیوفته :|

خودشم بدن سازی کار میکنه نمیزاره من لاغر شم...

(بـــژی کـــورد)دیــاکو تو بهــترین اتــفاق زندگــیمی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1518963/لاغری-تا-عید-۹۷

والا من زایمان نداشتم فقط سقط داشتم اونم چنتا وزن 65 با قد168 دارم که همسرم دلش نمیخواد لاغر ش ...

عزیزم خب راست میگه خوبی که 😍😍😍

کی گفته همچین چیزی  باید لاغر باشی متوجه شی چی میگم  صبح تا شب میخورم میخوابم فایده ندار ...

سرخ کردنی شیرینی جات ماکارون غذاهای پرچرب

سویق بخور میگن خیلی چاق میکنه

عزیزم خب راست میگه خوبی که 😍😍😍

نه خوب نیستم دلم نمیخواد اینجوری باشم

دلم میخواد اندام باریک داشته باشم صدبارم دعوا کردیم میگم به تو چه بابا اندامه خودمه دلم میخواد شبیه ماکارونی شم اهههه

(بـــژی کـــورد)دیــاکو تو بهــترین اتــفاق زندگــیمی
2706