2726
عنوان

لباس مناسب برای خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2472 بازدید | 50 پست
پیراهن مهمونی دوتا دارم یکیش سفیده مامانم میگه نه یکیشم استین حلقه ایه که بنظر خودم خوب نیست اخه ش ...

روي اون پيرهن نميتوني كت يا ژاكت نازك بپوشي؟ شوميز و شلوار لي خَيلي جالب نيست به نظرم، باز با شلوار پارچه اي بهتره، يا حتي ميتوني ي دامن مشكي ساده با شوميزت ست كنيً، چند سالته؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو خونه به عنوان ميزبان كت و شلوار خيلي رسميه،مناسب نيست.در ضمن تا اونجا كه من ديدم كت و شلوار ...

فکر نکنم خودشون هم لباس انچنانی بپوشن بدی لین مراسم اینه هیچ پیش زمینه ای ازشون نداری که بدونی چی باید پوشید

2728
روي اون پيرهن نميتوني كت يا ژاكت نازك بپوشي؟ شوميز و شلوار لي خَيلي جالب نيست به نظرم، باز با شلوار ...

26 من میخواستم دامن بپوشم معرف گفت بهتره بلوز و شلوار بپوشم و این ذهنمو درگیر کرد وگرنه خودم شومیز و با دامن دوس دارم

فکر نکنم خودشون هم لباس انچنانی بپوشن بدی لین مراسم اینه هیچ پیش زمینه ای ازشون نداری که بدونی چی با ...

بستگی به عقایداتونم داره ها خیلیا بدشون میاد سانتال مانتال باشه طرف تو جلسه اول

عزیزم بنطرم شومیز و کت شلوار مناسب نیس

میتونی ی بافت خوشگل بلند مناسب فصل بموشه با لگ.یا هم میتونی یک پیراهن یا تونیک خوشگل با رنگای شاد بپوشی

ب خودتم در حد معمول برس و مرتب باش خوشگل کن 😍

میشه برام دعا کنین مامان بشم😔💔
فکر نکنم خودشون هم لباس انچنانی بپوشن بدی لین مراسم اینه هیچ پیش زمینه ای ازشون نداری که بدونی چی با ...

شما دليل نداره متناسب با اونها لباس بپوشي.با توجه به سليقه و تيپ خودت و علايق خودت لباس بپوش.بايد هميني كه هستي رو ببينن نه اوني كه خودشون دوست دارن.من منظورم اين بود كه در حالت كلي ميزبان خيلي شيك نميكنه طوريكه مهمان معذب شه.مثلا يك آقايي كه ميزبانه نبايد تو خونه كت و شلوار تنش كنه با كفش و كراوات 

26 من میخواستم دامن بپوشم معرف گفت بهتره بلوز و شلوار بپوشم و این ذهنمو درگیر کرد وگرنه خودم شومیز و ...

به نظر من اونجوري كه دوستً داريً بپوش اگر هم بنا به خوش اومدن اونا باشه جوري كه هستي بايدً خوششون بياد نا محرم كه نيست توي مجلس، بعدشم دامن حتما با جوراب بپوش، سني نداري شلوار چون خَيلي رسمي ميشه سنتو ميبره بالا، ولي دور شلوار ليو خط بكشياااااااا 

بافت زشت نیست،بافت مناسب مهمونی دارم که یقه اش مثل شومیز مدل داره ولی فکر کنم بدرد مهمونی دوستانه بخ ...

نه مناسب فصلم داری میپوشی دیگه اخه لباس مجلسی زیادم جالب نیست

26 من میخواستم دامن بپوشم معرف گفت بهتره بلوز و شلوار بپوشم و این ذهنمو درگیر کرد وگرنه خودم شومیز و ...

به معرف چه ربطي داره شما چي بپوشي!!اين چه مدليه ديگه.هر چند از اساس من با اينجور ازدواجها مخالفم.آدمها خودشون بايد ببينند و بپسندند ،ازدواج واسطه ايي!

2706