2733
2734
عنوان

پسرم دندوناش خراب شده لطفا بیاید

135 بازدید | 14 پست

سلام خانوما پسرم 4 سالشه دندوناش درد میکنه لطفا اگه دکتر خوب اطفال میشناسید بهم بگید و اینکه بیهوشی برا بچه ضرر نداره؟خسلی میترسم 

دخترمنم تو ۳ سالگی اینجوری شد ودکترش کفت دو نفر بیان یکیمون سرشو گرفتیم یکی دست وپاهاش و درست کرد بیحسی واسه معز ضرر داره گلم

میخواستم غصه بخورم مو توش بود دیگه نخوردم مو تو غصه هاتون😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه منم سه ساله س و چهارتا دندون جلوش پوسیدگی داره که دکتر گفت بخاطر شیرخوردنای شبونه ش بوده 

ویک دندون کرسی ش هم به طور تقریبا عمیق سوراخ شده،

بردیم دندانپزشکی اطفال گفتن چند نفر کمکی بیارید بگیریدش درست کنم براش 

ولی هنوز نرفتم دیگه می ترسم براش خاطره ی بدی از دندونپزشکی بمونه

چکار کنم بچه ها؟

هرموقع میخنده و لکه های سیاه و قهوه ای دندوناش و می بینم غصه م میشه فکرم و مشغول کرده

ولی نمی دونم چاره چیه؟

دخترمنم تو ۳ سالگی اینجوری شد ودکترش کفت دو نفر بیان یکیمون سرشو گرفتیم یکی دست وپاهاش و درست کرد بی ...

چقدر طول کشید کارش؟

چندتا دندون پوسیده داشت؟ 

الان چیزی از اون موقع نمیگه دخترتون؟

مثلا گلایه کنه چرا اون موقع بردینش و درد کشیده؟

2738

من که می ترسم و فکر می کنم همون آمپول بی حسی و که بزنه دیگه عمرا بچه م نمی ذاره بقیه کار دندون و انجام بدن 

دوس داشتم با بیهوشی تموم دندوناش و تو یک جلسه درست میکردن

اما بیهوشی هم خب مضر هست

بچه منم سه ساله س و چهارتا دندون جلوش پوسیدگی داره که دکتر گفت بخاطر شیرخوردنای شبونه ش بوده  ...

خواهرزاده منم دقیقا این مشکلو داره به تازگی.نمیدونیم چیکارکنیم.بیهوشی خیلی بده.غصمووون شده.اگه راهکاری پیداکردید خبر بدید لطفا

2706