2726

سلام بچه ها امروز تازه نصب کردم

سر در نمیارم

اطلاعاتم و میزان موادی که امروز مصرف کردم وارد کردم

میشه بگید چطوره؟

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان مشکلت چیه

نمیدونم روزی چقدر باید کالری دریافت کنم

از چقدر کمتر دریافت کنم که وزن بهتر کم کنم

امروز چطور بوده خوب دریافت کردم یا ن؟

برنامه مزخرف عضله سوز اینو کرفس و بشقاب آشغالن

آدمو از ریخت میندازن فقط عضله میسوزه و صورت نابود

من با ورزش و تغذیه سالم به وزنم رسیدم. پاک کردم اینارو، حیف سلامتی 

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
برنامه مزخرف عضله سوز اینو کرفس و بشقاب آشغالن آدمو از ریخت میندازن فقط عضله میسوزه و صورت نابود م ...

خب خوبش اینه حداقل میدونی داری چقدر دریافت میکنی و میسوزونی

خب خوبش اینه حداقل میدونی داری چقدر دریافت میکنی و میسوزونی

نه اتفاقا کاملا اشتباهه

بدن کالری منظمی داره وقتی دست میبری تو برنامه تغذیه، چربی سوزی متوقف میشه فقط عضله کم میشه 

این نرم افزار میگه تو چقدر میخوری اما کالری مصرفی روزانه تو رو ازش کم نمیکنه، خوابیدن، نشستن حتی فکر کردن کالری مصرف میکنه

حالا یه مدت استفاده کن بعد چهره تو ببین 

تازه من 4_5 تا میوه مختلف هم روزانه میخوردم همراه رعایت گروهای غذایی.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
نه اتفاقا کاملا اشتباهه بدن کالری منظمی داره وقتی دست میبری تو برنامه تغذیه، چربی سوزی متوقف میشه ف ...

ولی این برنامه 

حتی تلوزیون تماشا کردن و نماز خوندنت رو هم ثبت میکنه

😓😓

چی بگم والا

2706