2726

سلام به روی ماهتون 

میخوام گوشیمو عوض کنم شوهرم گیر داده آیفون بگیر خودم زیاد دوست ندارم ترجیح میدم اندروید باشه چون واقعا راحته گفتم از اونایی که آیفون دارم بپرسم کار کردن باهاش راحته ؟ یا نصب برنامه ها ؟ یا دوربینش ؟ خلاصه چطوریاس 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

زندگی زیباست ...

سلام عزيزم من سه ساله ايفون استفاده ميكنم چن بار بهترين مدل سامسونگو واسه چن روز برداشتم نتونستم استفاده كنم اصلا قابل مقايسه نيستن

ايفون عاليهههه همه برنامه هاشم توي اپ استور هست كافيه ابل ايدي داشته باشي

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنظرم ایفون نگیر هواوی بخر😐😐😐

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
سلام عزيزم من سه ساله ايفون استفاده ميكنم چن بار بهترين مدل سامسونگو واسه چن روز برداشتم نتونستم است ...

یعنی مشکلی با ریختن برنامه ها نداری ؟ میتونم بپرسم کدوم مارکشو داری ؟ ۷ بهتره یا ۸ ؟ 

زندگی زیباست ...

ايفون عاليه 

منم اندرويد داشتم ميترسيدم بخرم

ولي حالا بشيمونم جرا از اول نخريدم

كار كردن باهاش خيلي راحت و روونه

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

رابط کاربری خیلی خیلی ساده تری نسبت به اندروید داره

اما خب از خیلی امکانتش نمیتونی استفاده کنی

امکانات گوشی گلکسی و نوت سامسونگ بیشتر و بهتره تو ایران

دیگه بستگی به این داره امکانات برات مهمه یا اسونی کار کردن باهاش

گاهی وقتا دسترسی ایدیت برای دانلود برنامه قطع میشه و نمیتونی نصب کنی چیزی حتی با ف یلتر ش.... و وی پی .... 

من خودم چندین ساله از چندین سری ایفون استفاده کردم ولی میخام سری بعد سامسونگ بگیرم

ايفون عاليه  منم اندرويد داشتم ميترسيدم بخرم ولي حالا بشيمونم جرا از اول نخريدم كار كردن باه ...

واقعا ؟؟؟؟ خداروشکر 

منم همش همین فکرو میکنم 

زندگی زیباست ...
2706