2703
2553
عنوان

وزن کم نوزاد iugr

| مشاهده متن کامل بحث + 15937 بازدید | 75 پست

عزیزم برا منم گفت رشد شکمش متوقف شده 

هفته 37 چهارروزه سزارین شدم 

فک نکنم ربطی به تغذیه داشته باشه به دلایلی رشدش متوقف میشه بهتره از دکتر بپرسی 

بری یه سونو جدید یه جای دیگه

هر کس به اندازه ضربه هایی که خورده،تنهاییشو محکم تر بغل کرده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این سونو گرافی خیلی معتبره بهش اطمینان دارم   دلیلی براش نداشت چون من نه مسمومیت دارم نه فشار نه ورم کردم  و چون امنیو سنتز شدم پس مشکل کروموزومی هم رده  و سونو داپلر هم میگه خونرسانی جفت و شریان هر دو خوبه 

2456

دستهای همسرم میلرزید  بیچاره کلا اعصابش به هم ریخته بود اینهمه سختی کشیدیم اینم از آخراش دکتر گفت تو این دو هفته ببینم چه میکنی  و وزنش نباید موقع عمل زیر ۲۵۰۰ باشه 

2714
اگه مشابه من با همچین شرایطی بوده ممنون میشم  بگید آخرش چی شده  

من گفتم عزیزم از نظر وزنی تقریبا شرایطم مشابه بود و با آبمیوه وشیر سویا روزی یک پاکت یا حتی بیشتر وزنو آوردم بالا.

بچه ای که دکتر گفت به ۳ هم نمیرسه شد ۴ونیم

"كان حسين بن علي علیه السلام  يقول من دمعتا عيناه فينا دمعة أو قطرت عيناه فينا قطرة اثواه الله عز وجل الجنة."
عزیزم بعدش برای بچه مشکلی پیش نیومد دستگاه نرفت ؟وزنش موقع تولد چند بود

نه عزیزم هیچی 

هیچ مشکلی نداشت 

چرا بره دستگاه 

2900 به دنیا آمد همون موقع آوردن پیشم الانم شش ماهشه 

توقف رشد یعنی این که به دلایلی بچه نمیتونه تو شکم رشد کنه میارن بیرون تا شیر مادر رشد کنه 

دختر من دو دور بند نافش دور گردن پیچ خورده بود شاید به این خاطر

پنج روز قبلش رفته بودم سونو وزنشم گفته بود2600 حالا 200 بالا یا پایین 2900 به دنیا آمد

به نظرم خجالتم بزار کنار برو خانوادت بهت برسن

فوقش بگو همسرت خرید کنه برات بیاره

ایشالله صحیح و سالم بیاد بغلت

پنج روز قبلش رفته بودم سونو وزنشم گفته بود2600 حالا 200 بالا یا پایین 2900 به دنیا آمد به نظرم خجال ...

وسایل و مواد غذایی که خودم میگیرم اون مشکلی نداره فقط وقتی شانس نداشته باشی از هیچی نداری   تا حالا کلا خودم بودم و بودم تو مشکلات  مامانم هم به من برسه میناله اما برا گشت و گذار حالش خوبه و زرنگه  حوصله منت و ادا و اطوارش و ندارم یا خواهرام چیزی بگن  اون موقع هم که لکه بینی داشتم و نمیتونستم کار کنم یه بار اومد کمک کرد با اینکه خونمون دو کوچه فاصله داره بعد گفت من نمیتونم بگو شوهرت بکنه  منم از منت بیزارم وگرنه مواد غذایی مشکلی نیست برام بیچاره همسرم سر ماه خونه رو کامل پر میکنه   اما مجبور بشم باید برم بچه ام مهمتر از هر چیزیه      احتمالا مشکل بچه شما هم به خاطر همون بند نافش بوده  مال من معلوم نیست و دکترم میگه خوب غذا نمیخوری برا تغذیه اس  خدا کنه مال من هم به۲۶۰۰ برسه و نره تو دستگاه 

2706