2726
عنوان

میشه نظر بدید

362 بازدید | 73 پست

راستش من کلاس کنکوری میرفتم و با یه پسری تو اموزشگاه بودم که حدودا نه ماه بعدش اومد خاستگاری 

پسره بدی نیس

میشه گفت وصعیت مالیش خوبه 

قیافشم بد نیست و میشه گفت خوبم هس

خانوادشم خانواده خوبی به نظر میان

من ازشم بدم نمیاد و ازش خوشمم نمیاد

یعنی حسی بهش ندارم

خوب راستش من همیشه دوست داشتم با عشق ازدواج کنم مت این رمانا😂😂

اما خگب مادرم میگه مورد خوبیه 

و میگه که اومدیمو هی عاشق نشدی یا طرف عاشقت نشد 

مادر معتقده  نمیشه من تا اخر عمر منتظر  عشق باشم و اگر اینطوره باید یه دبه ترشیم بگیرم

😂

اما خب من نمیدونم چیکارکنم 

دوبه شکم 

اخه پدرو مادرم هردو موافقن و یه جورایی مهر پسره و خونوادش به دلشون نشسته

نظر شما جیه؟ تاحالا اینطور ازدواججی داشتین؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پدرو مادرم موافقن اما من دلم نیست

یعنی حس میکنم اگه باهاش ازداج کنم بعدا حسرت میخورم که چرا زود ازواج کردم چون واقعا برام خیلی زوده

این اولین خاستگارم نیس اما مامان و بابا نمیدگنم چرا خیلی اسرار میکنن وچند بارکه بهشونفتم نطرم منفیه باهاشون تماس بگیرن و نظرمو بگین مخالفت میکنن و میگن بیشتر فک کن 

بهشون میگم فکرامو کردم میگن نه 

یه باز به بابام گفتم پس چجوری باید فک کنم 

گفت جوری که عاقلانه باشه😶

منم تقریبا این مدلی ازدواج کردم همسرم اومد خواستگاری و به دل پدرمادرم نشست و اصرار داشتن بله رو بگم ولی هیچ حسی نداشتم نسبت بهش 

از تیپش خوشم نمیومد

ولی به خاطر اینکه پدرمادرم دیگه نگرانم نباشن بله رو گفتم

اوایل سخت بود برام ولی ...

من و همسر هم بدون عشق اشنا شدیم ولی توی دوران اشنایی هردومون عاشق عم شدیم و بعد ازدواج کردیم ... 

عشق میتونه بعد ازدواج پیش بیاد و میتونه نیاد ... ریسکه به نظرم ... حتما دوره اشنایی داشته باشین

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

برای ازدواج علاقه قبلی شرط نیست.فقط باید موجه و قابل قبول باشه.اگه بدتون نیومده میتونید دوستش داشته باشید.من سنتی و منطقی ازدواج کردم.و راضیم.البته بار اول که دیدمش خوشم اومد☺

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
منم تقریبا این مدلی ازدواج کردم همسرم اومد خواستگاری و به دل پدرمادرم نشست و اصرار داشتن بله رو بگم ...

ولی رفته رفته وابسته شدم بعد دیدم یه خوبیایی هم داره 

خداروشکر راضیم ازش ولی بعضی اخلاقای پدرشو داره که خوشم نمیاد 

خوب همه اخلاقا هم که خوب نمیشه

من نمیتونم نظر بدم در مورد جوابتون ولی داستان ازدواجم شاید کمکی کنه

به دلت رجوع کن فک کن میخوای باهاش روزارو شب کنی ازش بچه دار شی باهم برید مسافرت خلاصه که عمری باید باهاش باشی حالا خوشت میاد یا نه اگه حتی یه درصدم مایل نیستی بگو نه ولی اگه میدونی پسر خوبیه و خونواده خوبی داره و توهم میتونی بهش علاقه مند شی بله رو بگو بازم اگه جای فرصت داره ازشون بخواه بهت فرصت اشناییه بیشتر و شناخت بیشتر بدن تحقیقم یادتون نره

پشت هر خنده دلم میل شکستن دارد
2706